Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorka_domatorka

Przygotowania do Świąt BOZEGO NARODZENIA

Polecane posty

Gość dorka_domatorka

Dziewczyny, Boze Narodzenie już niedługo.... trzeba by pomyśleć o przystrojeniu domku :) Zawsze był tu taki temacik, może by go znowu reaktywować????? Piszcie jakie macie pomysły na własnoręcznie robione ozdoby domu i choinki Czasu mamy coraz mniej ale to co zrobimy własnoręcznie bardziej cieszy oko niz to co kupimy w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o zrobieniu dekoracji na choinkę z takiej masy plastycznej - fimo (kolor biały). Wycinałabym gwiazdki i serduszka wykrawaczkami do pierniczków i wytłaczała na nich wzór odbity z haftowanej serwetki, ale jeszcze nie wiem czy będzie mi się chciało, bo mam od czorta bombek i innych ozdóbek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka_domatorka
Sawa, super pomysł :) takiej masy plastycznej zupełnie nie znam Ja jak coś lepiłam to tylko albo z masy solnej albo z modeliny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka_domatorka
takie aniołki z masy solnej, po wyschnięciu można pomalować i wyglądają przepięknie na choince czy na ścianie :) Ja w tym roku chce zrobić własnoręcznie stroiczki z choinki ( ale chyba sztucznej) i innych dodatków , zawsze kupowałam gotowe a teraz mam więcej czasu to chyba sama zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz wez rozped
Tylko nie sztuczne :( to grzech i profanacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici kicia
Ja też sztuczne stroiki mam, tylko choinkę żywą Sztuczne zdecydowanie sa lepsze bo wykorzystasz na kilka razy a nie lecą igły na meble i nie brudzi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici kicia
A miałyście kiedyś choinkę ustrojoną tylko naturalnymi dekoracjami ? Ja w tym roku chcę zrobić orzechy w złotkach z czekoladek, cukierki i takie suszone plasterki owoców i laski cynamonu zawiesić Widziałam w zeszłym roku u koleżanki takie cudo, pachniało jej to na całe mieszkanie ! Tak bardzo świątecznie ... aż miło O coś takiego mi chodzi http://allegro.pl/show_item.php?item=2782732412 - tam na dół sobie zjedźcie i widać jak to wygląd ana choince właśnie Taka piękna i pachnąca choinka mi się właśnie marzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekoracje świąteczne? masę solną oddam dzieciom, kompletnie nie mam talentu, żeby sama coś stworzyć :) a one tworzą piękne ozdoby. Wybieram się po ręczniki i kubki z tej oferty: http://www.tesco.pl/boze-narodzenie-2012/dekoracje/ i tylko na choinkę nie mam koncepcji, w nowym, małym mieszkanku nie ma gdzie jej wstawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici kicia
To pomyśl o takiej naturalnej - wystarczy malutka, a jak powiesisz na tym kilka lasek cynamonu i plasterki grapefruita plus jakies cukierki dla dzieciaków to całe mieszkanko Ci będzie pachnieć, i nic więcej nie trzeba ! a jak masz dzieci to jeszcze pierniczki można popiec i powiesić na takie choineczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te ręczniczki z tesco, ale pewnie już ich nie będzie znając moje szczęście, bo oferta jest niby ważna do jutra włącznie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×