Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakaraka photography

DARMOWA SESJA FOTOGRAFICZNA DLA NOWORODKA! WROCŁAW!

Polecane posty

Gość kakaraka photography

Witam, specjalizuję się w fotografii dziecięcej. Chciałabym zaproponować mamom tu przebywającym dwie darmowe, profesjonalne sesje dla noworodka- posiadam akcesoria do sesji: koszyki, fikuśne czapeczki, kokony, kocyki etc. Maluszek powinien mieć 7-17 dni. Moje portfolio dostępne jest na Facebooku: https://www.facebook.com/kakarakaphotography/photos_stream lub na mojej stronie internetowej: http://www.kakaraka.pl/ Dlaczego darmowa sesja? Ponieważ chciałabym uzupełnić portfolio o nowe pomysły dla noworodków, a obecnie zgłaszają się do mnie głównie rodzice z niemowlaczkami i starczymi dziećmi do 4 lat :) Po prostu brakuje mi modela! :) Sesja jest całkowicie bezpłatna- w zamian za możliwość wykorzystania zdjęć z wizerunkiem Waszego dziecka w moim portfolio. Sesja odbędzie się na terenie Wrocławia do końca listopada (we wspólnie ustalonym przez nas terminie i godzinach). Proszę o zgłoszenia mailowe na adres: biuro@kakaraka.pl lub telefonicznie, nr podany w zakładce "kontakt" na stronie www. UWAGA !!! DLA RODZICÓW DZIECI W KAŻDYM WIEKU! PEŁNA SESJA (25-30 PROFESJONALNIE OBROBIONYCH ZDJĘĆ) JEDYNIE ZA 300 ZŁ NA HASŁO "KAFETERIA" PODANE W MAILU LUB PRZEZ TELEFON PODCZAS REZERWACJI TERMINU SESJI!! PROMOCJA TRWA DO KOŃCA LISTOPADA 2012! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaraka photography
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaraka photography
Uwaga! Została już tylko jedna sesja do wzięcia! :) Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaraka photography
już nie ma wolnych miejsc na darmowe sesje :) Dziękuje wszystkim zainteresowanym za maile :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia1984
oj szkoda, że nie jestem z Wrocławia ani okolic chetnie bym skorzystala, piekne zdjecia pani robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaraka photography
Dziękuję :) Może kiedyś Pani będzie przejazdem to zapraszam na szybki skok do mojego studia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×