Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze_wolna28

Chcę mieć za męża tylko przystojniaka

Polecane posty

Gość jeszcze_wolna28

czy muszę szukać w wielkim mieście czy w południowej europie ? Portale randkowe odpadają bo tam takich facetów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [zgłoś do usunięcia]1
Przystojniacy nie będą gustować w kobietach w tak zaawansowanym wieku jak Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze_wolna28
Nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz lepiej a kąśliwe uwagi zostaw dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)PP
a jaki według Ciebie jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet przystojny
Ja mam 29 lat i spotykam się z 20 max 23 lata kobietami, myślisz że bym spojrzał na taką jak Ty? chyba oszalałaś a Ty jeszcze wybrzydzasz hahahahahahaha rozwalają mnie takie osoby jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze_wolna28
Ja wybrzydzam? Mam swój typ urody faceta i takiego szukam a nie wybrzydzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet przystojny
Jak byś nie wybrzydzała to byś miała kochającego męża rodzinę dzieci, ja też zamierzam się niebawem ustatkować choć raczej nie z obecną dziewczyną bo nic do niej nie czuję i wątpię żeby to nastąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga210931231
Jeszcze wolna - owszem masz szanse na przystojnego bo po pierwsze nie ważne ile masz lat ,ale na ile wyglądasz ,a po drugie znam wiele nawet nie specjalnych z wygladu dziewczyn z przystojnymi facetami . tylko dlaczego to jest Twoje jedyne kryterium ? tylko ważne żeby byl przystojny ,a reszta nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhdkdkdjdj
FACET PRZYSTOJNY a wiesz że lepiej jakby sie rozejrzała za młodszym, facet 40 letni zwykle ma problemy już z potencja , wiec te Twoje mlodsze dzieczyny kiedyś Cię cmokną w tyłek to kobieta zawsze może i w Pl zwykle dłużej zachowuje młodosc bo dba o siebie mam 26 lat, latają za mna zarówno 22 latkowie jak i 30 latkowowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga210931231
ja n gdybym miała do wyboru przystojnego ,a nie zbyt inteligentnego i zaatrzonego w siebie ( miałam takiego okazje poznać niedawno) ,albo przecietnego ,a inteligentniejszego i zaradnego w zyciu to bym bez wahania drugiego wybrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga210931231
oczywiscie jest też opcja : przystojny , inteligentny , zaradny bogaty i zapatrzony w swoja kobiete ,ale o takiego nie zbyt łatwo wbrew pozorom ;) rzadko taki cechy ida w parze i czasami trzeba cos wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze_wolna28
Na południu europy niektórzy 40 latkowie wyglądają lepiej niż w Polsce 20-30 latkowie którzy są w większości wyłysiali i mają wyhodowane brzuchy.Charakter sprawa drugorzędna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET PRZYSTOJNY
Tyle że ja dbam o siebie wyglądam na 25 max dla tego się oglądają za mną dużo młodsze, ćwiczę, dla mnie jest najważniejszy charakter nie mógł bym być z dziewczyną która jest jędzą zapatrzoną tylko w sobie, moją obecną właśnie z powodu jej charakteru muszę zostawić (jak się nie dawno dowiedziałem nie ja pierwszy już z nią nie wytrzymałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna miska jeść daje :)
tka daje , a nie daje fałszywa i złosliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamota numero 5
Na południu Europy? Możesz jechać na wycieczkę do Egiptu lub Turcji,tam Polki mają ugruntowaną pozycję worków na spermę. Powodzenia i nie dziękuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orszulkaa
to jedź na południe europy i nie truj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle przystojniak
nie ważne, że będzie zdradzał, bił, poniżał itp. Kolejna psychiczna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, ze masz wymagania
szukaj rowniesnika albo mlodszego, faceci-single po 30stce sa przewaznie swirnieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczka80
Każda chce mieć przystojniaka co w tym dziwnego. No może tam kilka % patrzy na charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele komplementów
Rozumiem, ja zwracam uwagę jedynie na atrakcyjnych facetow, taka jest prawda. Sama nie uważam siebie za super ekstra kobiete, ale to nic nie zmienia. Mam świetny charakter, jestem zadbana, a tuty tez rozne posiadam, a mysląc i skupiajac sie na urodziwych facetach, takich do siebie przyciągam. Nie widze w tym nic dziwnego. Oczywiscie nie mowie,zeby skupiac sie na proznosci, o jasne, jezeli przystojniak nie umie alfabetu to za duzo z nim nie podsyskutuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaki jest ten Twój TYP ??
może fotkę wstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze_przystojniak_29
Jestem kochanie. Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kobieta z zawyżonym
mniemaniem. Przystojniak nie brałby taką starą babę tylko jakąś 22latkę a nie taką raszple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary145
Takie uwagi ze kobieta 28 letnia to stara raszpla lub towar przechodzimy są nie na miejscu. Niektórzy z was są . ograniczeni intelektualnie i maja kompleksy pisząc w ten sposób i się dowartosciowujac. Spójrzcie lepiej na siebie jak wygladacie zamiast pisac takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytojaczynieja
jeszcze_wolna28 - chętnie Cię poznam;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×