Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiśnia22

Jak mieszka się w Poznaniu?

Polecane posty

Gość ipoiopwqeqw
Invicta- i ta dobra praca co znalazłas to jest w sklepie? u nas tez często jest niewspółmiernie drogo, np bilety mpk chyba drozsze niz w warszawie, i zarobki mamy kiepskie... ale warto miec rower, bo miasto nie jest takie ogromne, i mocno zwarte, więc w pół godziny się przejedzie z jedneog końca na drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest kawiorka?;-) ja słyszałam właśnie, że w Poznaniu bardzo łatwo o pracę. Ja mam duże doświadczenie w sprzedaży; kursy, myślałam, że nie będę mieć z tym żadnego problemu. Jak przeglądam ogłoszenia, to co chwilę są jakieś oferty. Tylko mieszkania strasznie drogie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ipoiopwqeqw nie, ta też jest gówniana, ale najlepsza z tamtych. :D Nie mogłam już dłużej siedzieć na tyłku bez kasy. Szukałam trochę więcej jak miesiąc, jestem po ogólniaku bez doświadczenia, więc nie czekałam na propozycję bycia dyrektorem banku :P Jeśli chodzi o rower to się zgadzam, w godzinach szczytu lepiej nie liczyć na komunikację miejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipoiopwqeqw
kawiorek to taka długa bułka- chlebek, przenny... ja jestem po 30, mieszkam tu całe zycie, i po studiach wysłałam ponad 1000 cv, pracy w końcu nie znalazłam, teraz zajmuję się dzieckiem... kiedyś było tu lepiej chyba z zarobkami na tle kraju, ostatnio za to miasto wyładniało... Mi się zawsze cholernie podobała ul Fredry, tam gdzie opera jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joijoijio
Poznan jest fajny na pare lat, potem juz zaczyna dostrzegac sie jego wady, ale wiadomo, ze to sprawa indywidualna. Nastaw sie na masakryczne korki zarowno samochodowe jak tramwajowe. glowne rondo bedzie nieczynne przez nablizsze 1.5 roku, tramwaje jezdza okreznymi trasami, wiec dojazdy zajmuja bardzo duzo czasu. Ludziska spedzaja weekendy w centrach handlowych, ludzie sa rozni, wiekszosc to naplywowi i wcale nie tak latwo spotkac rodowitego poznaniaka (ale to dobrze:D_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiorek to pewnie to samo co tzw. bułka paryska lub bagietka. Zarobki wszędzie są kiepskie, takie czasy:/ dlatego czasem jak widzę te wozy na ulicy albo gówniarzy z najnowszymi iphonami w ręku to zastanawiam się, skąd Ci ludzie maja pieniądze??... ja pochodzę z niedużego miasta, żadnych perspektyw i dlatego zastanawiam się, czy gdzieś mam szansę na lepsze życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joijoijio
wiadomo, ze ci co nie maja pracy albo marnie zarabiaja to beda mowic, ze jest zle, ale to tylko pewien % ludzi. Jest mnoostwo mlodych ludzi w poznaniu zarabiajach po 5 i wiecej tysiecy na reke, wiec nie nalezy sugerowac sie takimi wpisami, wszystko zalezy od wyksztalcenia i doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhehehe mlodzi ludzie
5 tys na reke. Tak samo realne jak alien vs predator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Poznaniu od kilkunastu lat i bardzo lubię moje miasto... Zarówno centrum, jak i lasy na obrzeżach. Jest tu wiele koncertów, sporo się dzieje. Sporo fajnych, klimatycznych miejsc. Jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanussa23
Napewno dobrze udzieli porady agencja z biura nieruchomości - www.castle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu mieszka się dobrze, polecam przeprowadzkę jeśli masz taką możliwość. Miasto jest fajne, jest gdzie, wyjść, pospacerować. Mamy przepiękne Jezioro Maltańskie niedaleko od niego znajduje się najlepsza galeria w mieście - Malta. Znajdziesz tam wszytko co potrzeba od fajnych sklepów, restauracji aż po miejsca, w których można spędzić aktywnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań to ciekawe miasto, ja przyjechałam tutaj na studia, ale po założeniu rodziny, wybrałam mieszkanie pod miastem. Ciekawe inwestycje pod Poznaniem ma ten deweloper http://www.mpddeweloper.pl/, a mieszkania w nowym budownictwie są dużo tańsze niż w mieście. Standard jest wysoki, mam mały ogródek i miejsce parkingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kupisz dobre mieszkanie w fajnej dzielnicy to będzie ci się mieszkało bardzo dobrze. MI się właśnie udało zakupić takie mieszkanie. Zgłosiłam się do biura nieruchomości www.ptaknieruchomosci.pl i otrzymałam od nich pomoc, której potrzebowałam. Polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiśnia22 2012.11.12 <> W Poznaniu nie masz znajomych ale będziesz miała. Poznaniacy to ludzie otwarci, uczynni , radośni, pogodni, towarzyscy ... miasto wspaniałe, zadbane, spróbuj bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga jak by ktoś tam mieszkał nich unika Pawła Owczarzaka bo to jest zbok ioszust i złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiśnia22 2012.11.12 Co to jest skibka? Widzę, że w Poznaniu wiele jest takich tekstów... ja słyszałam o słynnych pyrach i plackachoczko.gif x Gwara poznańska jest super np. w antrejce na ryczce stoją pyry w tytce :-D czyli w przedpokoju na taborecie jest torebka z ziemniakami. Ale w czasach dzisiejszych dawna gwara zanika i nawet rodowici poznaniacy jej nie znają, więc spoko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalaa
Poznań jest świetnym miastem do mieszkania zarówno podczas studiów jak i potem. Jest masa możliwości rozwoju i sposobów na spędzanie wolnego czasu. Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę i będziesz szukała mieszkania zerknij na ofertę http://www.twoj-posrednik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ba_cha
Poznań jest super dla ludzi w każdym wieku :) Jeśli zdecydujesz się przeprowadzić i będziesz szukała mieszkania zerknij na oferty agencji Twój Pośrednik - mają sporo ciekawych propozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany

Poznań jest piękny, ma swój urok, również planuję tu zamieszkać na dobre 🙂 Wpadła mi w oko inwestycja prowadzona przez Family House, Osiedle Poznańskie. Ceny naprawdę są atrakcyjne, byłem w szoku jak się dowiedziałem, że mieszkanie z 2 pokojami mogę mieć już za 139 tys, w Warszawie nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem urodzoną Warszawianką i do Poznania dopiero planuję się wprowadzić, ale zakochałam się w tym mieście, spędzając tu liczne delegacje. Życie jest znacznie tańsze niż w Warszawie, a atrakcji nie brakuje, także bardzo pozytywnie. Jest to miasto, które nie stawia ograniczeń wiekowych 😄 każdy znajdzie coś dla siebie. Mi zależało jednak, żeby trochę uciec od tego całego hałasu i zamieszkać w spokojniejszej okolicy. Nie było łatwo znaleźć takiego miejsca, tym bardziej, że zależało mi na szybkim dojeździe do centrum 😄 a jednak, Osiedle Poznańskie spełniło wszystkie moje oczekiwania, wkrótce odbiór mieszkania, jestem taka podekscytowana. Gdybym wiedziała, że tyle zaoszczędzę w porównaniu do życia w Warszawie już dawno bym się przeprowadziła 😄 Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×