Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek25

Czy wy też macie wątpilowości co do związku?

Polecane posty

Gość Marek25

Witam, jestem z dziewczyną już grubo rok. Od niedawna dopadają mnie myśli czy ten związek ma przyszłość. Moja luba ma swoje wady i zalety lecz jak na początku widziałem jej same zalety to teraz zaczynam widzieć jej wady. Darzę ją wyjątkowym uczuciem (miłość to chyba za duże słowo), jest dla mnie wszystkim, chcę aby była szczęśliwa. Czuję się dobrze przy niej. Moim problemem jest to, że zaczynam ją porównywać. Np. zobaczę jakąś fajną dziewczynę i myślę sobie "szkoda, że moja tak nie wygląda" czy "szkoda, że moja nie jest taka zaradna i przebojowa". Oczywiście ja nie daję jej tego odczuć, że tak myślę czasami. I tak sobie myślę czy to jest problem ze mną, że ciężko mi dogodzić i mam być może zbyt wygórowane oczekiwania w stosunku do niej? Czy może to znak, że związek jest coraz słabszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkdfal
dziwne że masz takei myśli.. dobrze to nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derpina
Powinno być na odrót - poznając jakąs dziewczynę powinienes myślec - ona się nie umywa do mojej. Z drugiej strony popatrz na siebie, czy Ty jestes taki "przebojowy". Dużymi krokami zbliża się koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieply Piec
To początek końca, miałem podobnie, równia pochyła...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javiem
Krótko mówiac TO NIE MIŁOSĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nie była miłość jak przeminęło z wiatrem hahaha! ja w swoim zwiazku nie mam wątpliwości tak samo jak moje kochanie,dobrali my sie hehe.inni faceci dla mnie nie istnieją.choć moj nie jest super przystojny ale za to kochany i ma cudowny charakter tak jak ja haha.a poza tym to kobieta jest ozdobą faceta,on sliczny byc nie musi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kończ to
poźniej zaczniesz codziennie mysleć o innych, rozglądać się za innymi. Znam to z własnego doświadczenia. Ponad 4 lata spędziłam w takim zawieszeniu i niedawno powiedziałam dość :) teraz czuję ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mógł być
Każdy ma wady, ty też. Kochasz kogoś, to akceptujesz w całości. Jak po roku nie ma miłości, to już nie będzie wg mnie. Jak się kogoś kocha to się myśli tak: "moja tak nie wygląda, ale i tak bym jej nie zamienił" albo "moja nie jest tak zaradna, ale i tak jest cudowna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkaaaaaubeeeeeeeeee
oczywiscie, ze nie mam zadnych watpliwosci. a jestem w zwiazku duzo dluzej niz ty. jak porownuje go do kogos to tylko by stwierdzic ze nikt nie jest lepszy od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×