Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Seriale :)

Polecane posty

Czy wy też miło wspominacie wszystkie obejrzane seriale :) seriale :) Ja pamiętam że przyjaciółki i rywalki należały do TVNu a Luz Maria do Polsatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Alvarze było Z głową w Chmurach, gdy koniec tego była Słodka trucizna Po Cudzie miłości - Serca na rozdrożu Przed posłańcem - Paloma a po - Zbuntowany anioł :) później Dziki księżyc a na koniec Amor Latino, potem przerwa telenowel i Kachorra to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie najbardziej co mi zapadły w pamięć to Marina, Zbuntowany anioł, Rubi, Prawo pożądania, Gorzka zemsta i chyba Biały welon :) teraz już nie oglądam telenowel a kiedyś nie przegapiłabym jednego odcinka :D i z ostatniej chwili Barwy grzechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia9999
Ja ostatnio zaczęłam oglądać pewnie już Wam znany serial http://tvpuls.pl/seriale/wikingowie Nie sądziłam że znajdę taki serial po LOST który mnie tak mega wciąganie ;) A jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela14588
Ogólnie najlepszy serial który wspominam i jednocześnie oglądam do dziś to Wrogie Niebo. Można się naprawdę wciągnąć i oderwać od rzeczywistości. Dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dawnych seriali brazylijskie faktycznie wymiatają! A co do Wrogiego nieba to u mnie w rodzinie oglądają wszyscy na Sci fi Universal. Może i czas bym i ja się w końcu przekonała, tylko muszę nadrobić poprzednie sezony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackielinka
Co do Wrogiego Nieba- zdecydowanie polecam, dobrze się przy tym bawię, bo to mega odciągające od rzeczywistości więc pełen relaks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest jest, ale dla mnie i strzelanki są fajne, dzięki temu poniedziałki przed tv nie są tak przygnębiające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie Wrogiego Nieba, oglądaliście wczorajszy odcinek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×