Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martulkaaaa_________

kupny smalec

Polecane posty

Gość martulkaaaa_________

cześć, czy znacie może firmę produkującą smalec w kostkach, który nie śmierdzi? od kilku lat topię słoninę na smalec do pierników, bo ten kupny jest po prostu odpychający, potwornie śmierdzi ale może nie trafiłam po prostu na dobry produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreele
każdy smalec będzie śmierdział :-P pewnie twoja topiona sŁonina pachnie maciejką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
maciejką nie, ale nie wali jak psujące się zwłoki, tak jak ten kupny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też robiłam kilka podejśc
do smalcu rożnych firm ze sklepu i każdy walił :o ile potraw tym zniszczyłam i wywaliłam do kosza. Jak smalec to jedynie robiony w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
zimą robię też często jedzenie dla ptaków - w pojemnikach wieszam smalec zmieszany z różnymi ziarenkami zajadają to z ogromnym smakiem i niestety muszę często robić nowy i też topię wtedy słoninę, chociaż tak niespecjalnie mam na to czas, nie mówiąc już o średnim zapachu szkoda, że nie ma dobrego kupnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury piszecie
Nie wiem gdzie kupujecie smalec, że trafiacie na śmierdzący. Ja kupuje w moim małym mieście w sklepiku osiedlowym i jest normalny, smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale bzdury piszecie
bo pewnie nigdy nie próbowałaś takiego domowego. Kupny smalec cuchnie okropnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreele
nigdy aż tak się nie zaciągałam zapachem smalcu w kostce ze sklepu dla mnie zapach jak zapach i na okoliczność pytania tutaj zawartego poszłam do kuchni sprawdzić walory zapachowe smalcu zostalo mi pół kostki, leży u mnie w lodówce juz kilka miesięcy, ma delikatny lekki zapach, nazywa się smalec wyborowy, kupiony był w biedronce spróbuj go kupić i przetestować pojęcia nie miałam, ze smalec może cuchnąć, widocznie nigdy na śmierdziuchy nie trafiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś kupiłam smalec
w sklepie, mimo że sama smalcu nie robilam ale moj brat zawsze w domu robil czy to ze skwarkami czy bez i zawsze byl dobry, ze skwarkami był pyszny wręcz i nigdy nie śmierdział. Raz kupiłam w sklepie bo chciałam zrobić kapustę zasmażaną na zasmażce ze smalcu, cebulki i mąki taką jak robiła moja mama (była przepyszna) i żeby nie było kapustę przed dodaniem zasmażki próbowałam i była dobra, już przy robieniu tej zasmażki coś mi zajeżdżało nieprzyjemnie ale pomyślałam że zniweluje sie ten zapach w kapuście i co? kapusta była okropna, śmierdziała jakąś padliną czy starym tłuszczem, wylądowała w ubikacji bo nie dalo sie jej jeść. Tak więc już powiedziałam, ze nigdy nie kupie w sklepie smalcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemoreele
przecież w jakimkolwiek markecie możesz odwinąć opakowanie i powąchać co jest w srodku nikt ci za to glowy nie urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
to była konkretna odpowiedź :) dzięki, trelemorele wypróbuję ten z biedronki chociaż odwinięcie z papierka w sklepie do tej pory nigdy się nie sprawdzało - zaczynał cuchnąć dopiero po rozgrzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamartyna
nie trawię tych w kostkach (też czuję zawsze ten charakterystyczny ohydny zapach), jeśli już kupuję to taki z dodatkami, ostatnio trafiłam na wielkopolski z czosnkiem z Profi i muszę przyznać że przepyszny, szczególnie w obecności kiszonego ogórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na g000wno trafiłaś! Zapłacili ci za reklamę, to robisz z siebie d2bila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiemmm
ja też kupiłam ten od profi z czosnkiem i jest pyszny, chociaż smak dość charakterystyczny, do tego świeży chlebek i można jeść !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny spamerski srofi kr3tyn... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×