Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan gąbka

spongebob- dla jakiego wieku dziecka jest ta bajka?

Polecane posty

Gość pan gąbka

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie wiem ale ta bajka jest bardzo głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojej 4 latki
to ulubiona bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się że nie wczesniej
Niż 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzelalabym
To jest strasznie durne. Nie widzialam durniejszej bajki nigdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfyhghgdcsdddddddddddd
a ja widziałam durniejsze. Wystarczy włączyć cartoon network. Np. Krowa i Kurczak itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zadnego
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - dla żadnego. W życiu nie widziałam bardziej obrzydliwej bajki. Tego nawet dorośli nie powinni oglądać, nie wiem kto dopuścił, by to leciało na kanale dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zartujecie prawda? co takiego obrzydliwego jest w spongebobie? :D ja go uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie żartuję. I nie wiem jak komuś może się to podobać. Mój mąż czasami to ogląda, do tej pory nie potrafi mi wytłumaczyć o czym ta bajka tak naprawdę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym jest? głównie o przyjaźni, bezinteresownej, czystej. głowny bohater jest takim zagubionym troszkę gogusiem, który każdemu oddałby wszystko z dobrego serca. nie raz brak mu asertywności, co powoduje często gęsto, że inni go ciulają na prawo i lewo - zawsze jednak dobro zwycięża :D ja go uwielbiam. jest z pewnością niebo lepszy niż wielkookie spedalone kucyki, czy wieeelkogłowe truskawkowe ciastko, lub inne bzdety z nicoledeona jak jakies fun boye i chum chumy albo turbo dudley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteście śmieszni!!!!!!!!!!!!
Co w tej bajce obrzydliwego? nic. Spongebob ciągle robi kraboburgery, traci prace, chodzi na prawo jazdy i opiekuje się gacusiem.A i chodzi na wyprawy z patrykiem. Nie ma tam nic obrzydliwego. Są tysiąc razy gorsze bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłanie przesłaniem, ale mogli je jakoś w przyjemniejszy sposób zobrazować, by się fajniej to oglądało. Ja obejrzałam dwa odcinki o jakimś kraboburgerowym obrzydliwym tłuszczu i uwierzcie mi - nikt mnie więcej nie zmusi do oglądania tego paskudztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeh nie jest wcale gorsza
od tych mózgojebów z mini mini. moja córka ma 2latka i ma ręcznik kąpielowy i maskotkę spongeboba, bo jej sie podoba, ale nigdy nie oglądała. ja miałam taką ksywę w szkole, w sumie nie wiem czemu, ale byłam spondżi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaia
Nie taka ostatnia ta bajka. Widzialyscie kaczors dodgersa? To dopiero kretynska bajka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ta bajka jest zjebana na maksa,a CN to nie kanał dla małych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta bajka nie leci na
CN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devil_Naama
Od siedmiu lat. Jaka obrzydliwa? Ona jest super:) Uwielbiam Go:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogadajmy się
Ja nie mogę no ludzie skoro to się komuś podoba to niech se ogląda. Wszystkie bajki w sumie są obrzydliwe czy spedalone,ale większości ludzi się to podoba więc no. Nie wiem co jest w tej bajce złego ma taki chumor. Ok zgodę się że było kilka scen że żygi ale no tak bywa. A poza tym większość dzisiejszych bajek jest o niczym dosłownie. Podsumowując każdy ogląda co lubi a od gustów innych ludzi WARA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogus

Ta bajka jest bardzo glópia nigdy bym nie póscil sfojemu dziecku tej bajki poniewaz ma bardzo zly wplyw na umysl dziecka. Kiedys to byly bajki bolek i lolek reksio baltazar gabka. A teraz to sama przemoc i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio111111
Dnia 17.09.2019 o 21:47, Gość Gogus napisał:

Ta bajka jest bardzo glópia nigdy bym nie póscil sfojemu dziecku tej bajki poniewaz ma bardzo zly wplyw na umysl dziecka. Kiedys to byly bajki bolek i lolek reksio baltazar gabka. A teraz to sama przemoc i ...

Super 👌 są też inne wartościowe bajki chudzinka, tato tato tato, pingwiny z Madagaskaru, Reksio, peppa, krecik, filemon i inne stare bajki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×