Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość utyla w ciazy

jak bezpiecznie schudnac w ciąży?

Polecane posty

Gość Ola

W ciąży trzeba odżywiać się wyjątkowo dobrze, nic nie stoi również na przeszkodzie, żeby trochę schudnąć, zwłaszcza na początku. Nie miałam tyle zapału i wiedzy, aby sama sobie uporządkować i ułożyć jadłospis, a więc udałam się do dietetyka w gabinecie Projekt Zdrowie-projektzdrowie.info. Teraz jem zdrowo, a mojemu dziecku nic nie zagraża. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś

Zielona herbata ponoć szkodzi. A niektorzy maja np duza nadwage i nie planowali ciazy a lekarz karze zredukowac wage to co trzeba robić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoja
Dnia 13.11.2012 o 21:35, Gość to-i-ja napisał:

Zero slodyczy, zero fast foodow, gazowanego, smazonego. Gotowane mieso, pieczone ryby, ryz, kasze, pelnoziarniste pieczywo, niewiele ziemniakow. Chude mleko, duzo chudych twarogow. Jogurty naturalne zamiast slodkich. Zero cukru. Zadnych ciasteczek, buleczek, zamiast tego fura warzyw. Ja jadlam mniej wiecej tak: sniadanie: 2 kanapki z pelnoziarnistym chlebem, salata, wedlina, pomidorem, jajkiem. 2 sniadanie: musli, brzoskwinia obiad: zupa jarzynowa, piers gotowana, bukiet warzyw (czasem i pol kg) podwieczorek: jogurt naturalny z owocami kolacja: salatka z kurczakiem, grecka, etc.

haha!!!!! fajnie wszystko by bylo,

ale gdy ja mialam taka diete w ciazy to wyszlo ze dzis moje dziecko ma uczulenie na doslownie wszystko (ryby, orzechy, melko, jajka) cud ze nie na chleb poniewaz nie jadlam doslownie nic ze zlych rzeczy. Schudlam ponad 10kg z przed ciazy ale za jaka cene?.

wedlug mnie wszystko jesc ale z umiarem i nie przekraczac 2000kcal :):):)

powodzenie

ps. jestem w drugiej ciazy i mam gdzies co mozna i nie mozna jesc, jem wszystko co dusza pragnie ale nie w ilosciach tony :) i powiem ze i tak chudne 

powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąża to akurat chyba jedyny okres w życiu kiedy nie powinnaś nawet o tym myśleć. W pierwszym trymestrze tak czy siak możesz schudnac. 

Szczerze to ty nawet musisz trochę przytyć. Lepiej zmienić dietę. Zdrowiej się odżywiać i uprawiać lekkie sporty niż od razu się odchudzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×