Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naaatalucha21

Problem z orgazmem

Polecane posty

Gość Naaatalucha21

Czesc wam, jest to moj pierwszy post,wiec moze nie byc on napisany perkekcyjnie ,takze prosze o wyrozumialosc,jesli cos przeocze czy wprowadze w blad to z gory przepraszam ale moge cos przeoczyc.Jestem z moim partnerem od 2 lat , od kad zaczelismy nasze zycie sexualne takze minelo sporo czasu(okolo poltora roku) kochamy sie , tyle ze ja nic nie czuje . Nie jest to spowodowane tym,ze nie pociaga mnie on ,bo pociaga i to bardzo, problem tkwi w tym ze niemam czucia w pochwie, czytalam na internecie ze spory procent populacji doskwiera ten problem , mam na mysli kobiety. Podkreslam ze mialam ten sam problem z poprzednimi partnerami. Bylismy u lekarza z naszym problemem , ten zas odeslal nas do sexualoga, ale zanim to nastapilo musielismy czekac w kolejce caly rok, i dzis nadszedl ten dzien pierwszej wizyty,polegala ona na przeprowadzeniu krotkiej rozmowy zapoznawczej -nas z lekarzem , trwala ona godzine,na koniec spotkania lekarz zakazal nam pieszczenia sie/kochania na okres 2 miesiecy po czym w rezultacie chce uzyskac moj wiekszy 'apetyt' na sex ,i nastepnie za 2 miesiace bedziemy miec wizyty co tydzien przez 5 miesiecy ( 1 godzina tygodniowo) bedzie on dawal nam roznego rodzaju zadania do wykonywania w domu , i moje pytanie to wlasnie, czy ktos z was juz mial podobny problem ,jak tak to jak takie spotkania wygladaly? czy byly zadowalajace? czy pozytywny byl wynik, i jakie zadania moze nam dac lekarz do wykonywania przy nim lub w domu ,zeby zlikwidowac ta blokoade, i zaczac czuc jak kazda normalna kobieta, dzieki za uwage, i mysle ze ktos udzieli sie tu z podobnym problemem. pozdrawiam Natalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwicz mięśnie kegla
kup sobie kulki, nie masturbuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laffajetka
a ja ciumkałam cipciora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×