Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orchideaaaa

Rozpoczęcie przygody z joggingiem jesienią/zimą?

Polecane posty

Gość orchideaaaa

Witajcie drodzy forumowicze proszę Was o poradę, mianowicie chcę rozpocząć przygodę z joggingiem. Zastanawiam się jednak, czy to dobry pomysł zaczynać w listopadzie? Widzę jak koło mnie w parku biegają ludzie, nawet w deszczu, ja jednak obawiam się przeziębień, gryp itp. W tym czasie występuje zapewne spore ryzyko choroby. Radzicie lepiej zaczekać do wiosny? Nigdy wcześniej nie biegałam regularnie. Mam 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja też biegam, grunt to dobrze sie ubrac nie za cieplo, bo sie spocisz wiatr cie owieje i choroba gotowa no i za lekko tez nie można, ja nakladam bluzke z krótkim rekawe i grubsza bluze dlugie spodnie, czapka i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchideo, nie zastanawiaj się - zacznij. Na początek poszukaj sobie jakiegoś prostego planu, przeplataj bieganie marszem (czy nawet marsz bieganiem) aż stopniowo dojdziesz do pólgodzinnego nieprzerwanego biegu. Od czasu gdy biegam regularnie nie łapię żadnych przeziębień - to wspaniale uodparnia. Co do ubrania - pamietaj, żeby się nie przegrzewać; w linku kilka wskazówek: http://twojezwyciestwo.wordpress.com/2012/10/18/nie-mam-sie-w-co-ubrac/ Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×