Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulegly

Facet brany przez kobietę od tyłu. Co Panie na to?

Polecane posty

Jak mu sie Jolka nie wygina? Przeciez podciagasz sie do gory, bierzesz fiuta w usta, a jedna reka posuwasz go wibratorem. A jak sie nie da to odwracasz sie jak do pozycji 69 i robisz to samo :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie:D Wibratorem to całkiem wykonalne. Zasugerowałam się tym co napisał uległy i pomyślałam o strap on-ie i jednoczesnym lodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark do tej pory przerabialam paluchy w tylku + robienie loda, i nie bylo to trudne, wiec jaka roznica z wibratorem? Nie mowie o strape-onie, tylko zwyklym dildo lub wibratorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow zielono niebieska.. zawsze mi sie taka marzyla, ale nigdy nie spotkalem jeszcze takiej ktora by wolala miec lizany tylek od minety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytanie ze zrozumieniem się kłania , pomyślałam o seksie z wygiętym do tyłu penisem , a nie o pakowaniu w pupe , no cóż dziury jak widac w mózgu mam coraz większe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, malo meskie...dla mnie facet gotowy na sprobowanie anala to albo pedau (chociaz gdyby chcial to zrobic ze mna to nie bylby nim), albo goracy kochanek, pewny siebie w lozku, facet lubiacy eksperymenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. Facet ma być męski, budzić mój respekt i sprawiać, bym była dla niego uległą suką. Wypinanie się do rżnięcia kojarzy mi się z uległością, a przecież to nie jego rola :-) Choć anal mnie nie kręci, to rozumiem że wibrator+obciąganie może być fajne. Ale bzykanie od tyłu takiego zwierza jak mój facet... po czymś takim nie dałabym mu się wyruchać tak, jak do tej pory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonina mam mniej wiecej to samo zdanie o facetach co Ty;) Ale rolami mozna sie czasamia zamieniac, prawda? Po to, zeby w lozku nie zawialo nuda jesli caly czas jedyna osoba penetrowana jestem ja ;) I Niewiem, nie probowalam tego jeszcze, byc moze nie bedzie mi sie podobalo, ale poki nie sprobowalam to nie przestane o tym fantazjowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze juz po 20.
chcialbym zeby mnie dziewczyna zerznela wibratorem albo dildem w dupe. I nie widze w tym nic pedalskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonka, raczej nie. Jeśli już to z zaciśniętymi zębami. I tylko dlatego, że potem spełniłabyś jakiś mój odjazd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×