Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość africanero

Meble biurowe

Polecane posty

Gość MW System

Witam,

Informacyjnie - dodaliśmy meble kuchenne od producenta Layman. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę: https://sklep.mwsystem-meble.pl

Przypominamy również o darmowej dostawie na wszystkie fotele.

Pozdrawiamy, MW System.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobi

fajne biurowe i niedrogie meble robią inventivegroup 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommasz

Zerknij na firmę Gobi. Mają spory wybór mebli biurowych na wymiar. Zamawiałem do swojego gabinetu i jestem bardzo zadowolony. Solidnie wykonane, z dobrej jakości materiałów. Mi się podobają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam sklep jokodecor.pl znajdziesz wszystko do swojego domu, meble, łóżka, lustra oraz różne dodatki w super cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata567

Nam w tej chwili do biura potzrebne są tylko krzesła. reszta wyposażenia jest w dobrym stanie i nie zamierzamy ponosić zbędnych kosztów. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na co innego, coś co będzie bardziej potzrbne i przydatne. A wracając do tych naszych krzeseł to najprawdopodobniej wybierzemy coś u nich https://slf24.pl/krzesla.html . Tak na dobrą sprawę to te fotele co mamy nie są w jakimś złym stanie tylko po prostu są nie wygodne. Dlatego teraz chcemy postawić na takie, które wiadomo, że zapewnią ten komfort siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Cześć,

Ja się skusiłam na MW System, który był reklamowany kilka postów wyżej i bardzo polecam. Bardzo sympatyczna Pani mailowo odpowiadała mi na moje pytania. Dodatkowo ceny krzeseł są OK i darmowa dostawa 🙂

https://sklep.mwsystem-meble.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumila1983

Polecam standardowo sklep BlackedWhite - a to dlatego że mozna wygrać bon na ponad 5000zł!! reszta zobacz na www.darmowybon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanna13

Ja ostatnio widziałam, że firma KDK Design oferuje usługę, która polega po pierwsze na projektowaniu wnętrza biura, a po drugie - na wyposażeniu tegoż wnętrza w meble, czy to gotowe czy to robione na zamówienie. Usługa nazywa się KDK Biznes i moim zdaniem jest naprawdę super, sporo czasu i energii można zaoszczędzić w ten sposób 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werelia

Meble biurowe najlepiej wziąć na zamówienie sobie. Wtedy masz pewność, że będą idealnie dopasowane do danego wnętrza i funkcjonalne. Bo według tego co zaakceptujesz w projekcie. Jak mogę doradzić to polecam z Wyszkowa firmę Wiór-Płyt. U nas w Warszawie robili meble. Dokładnie, solidnie, w ustalonym terminie i podanej cenie. Mimo lekkich zmian w projekcie nic już sobie nie doliczyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkk

Kilka szaf biurowych na próbę zamawiałem od producenta www.mag-complex.pl . Wszystko wykonali zgodnie z moimi potrzebami. O tyle ciekawa sprawa, że większość asortymentu magazynowego z modułową rozbudową. Na początku możesz zrobić niewielką inwestycję, a później ewentualnie rozszerzyć. Nie czekasz też na realizację zamówienia nie wiadomo, ile czasu. Większość rzeczy da się u nich załatwić od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Bogatą ofertę mebli biurowych posiada firma INVENTIVE GROUP z siedzibą w Warszawie. Meble z najwyższej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataSo

Czasem przydadzą się też meble metalowe, np. solidne szafki na dokumenty. Kupicie je w Met-Lak z Pomorza www.met-lak.com.pl  Mają dobre zaopatrzenie w tym względzie, ich meble sa solidnie no i ceny mają na przeciętna kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w biurze znajomy postawił dwa duże fotele od Puszmana. prezentują się bardzo dobrze i bardzo je sobie chwali 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swoim domowym biurze mam bardzo wygodny fotel saga plus unique z oparciem dla kręgów lędźwiowych, zagłówkiem i możliwością regulacji siedziska. Taki ergonomiczny fotel chroni przed bólem kręgosłupa, zwyrodnieniami czy skłonnością do garbienia się przy biurku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór mebli biurowych i metalowych jest w Inventive Group, po remoncie biura nie musieliśmy zamawiać osobno szaf i sejfów tylko wszystko w jednym miejscu + świetne podejście do klienta i doradztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meble biurowe , na wymiar, swietny kontakt z klientem - polecam krakowska firmę Alduo. Zdecydowanie wygrali nasz firmowy "wewnetrzny" przetarg po malym researchu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×