Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatawtarapatach

tatawtarapatach.com

Polecane posty

Gość tatawtarapatach

Witam, poszukujemy osób, które mogłyby podzielić się z nami doświadczeniami związanymi z rozwodem, ze zwróceniem uwagi na dzieci, jak to przeżywały itp. pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam i czytam
no powiem wam że byłam ostatnio na wykładzie jednego takiego gościa z Krakowa który zajmuje się terapia chłopców ze szczególnym zwróceniem uwagoi na relacje syn ojciec. Znalazłam się tam przypadkowo ale laczki spadają gośc jest niesamowity. Poszukajcie sobie w necie namiarów " rodzic- sine qua non" zmieni się wasze patrzenie na wiele problemów związanych z ojcostwem . I muszę przyznać rację JA FEMINISTKA ze kobiety czynią wiele złego w wychowaniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryki nie odkryłaś
że kobiety po rozwodzie, a nie daj Boże porzucone czynią wiele złego. Można taką kobietę porównać do zranionego zwierzęcia, które w tym swoim bólu, rozpaczy a zarazem szale biegnie przez las i taranuje wszystko, co spotka na swojej drodze. A przede wszystkim niszczą własne dzieci. W imię ich jestestwa zrobią takie pranie mózgu swoim dzieciom że skutki są opłakane dla obydwu stron a przede wszystkim dla dzieci. Niektórzy nie dorośli, żeby być rodzicami, takim powinno odbierać się dzieci - może wtedy czegoś by się nauczyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×