Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Flow_2012

tAKA SUKIENKA NA CYWILNY????

Polecane posty

Ja tez jestem za tym zeby w salonie ale zawsze krój mozna pokazać. A zalezy jeszcze ile masz lat i jaki rozmiar i co twoim zdaniem znaczy pulchna i w ktorych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam prosbe ktos kiedys wrzucal linka do salonu skien slubnych chyba w krakowie, byly tam takie sloczne klasyczne suknie, moze ktos pamieta jaka to byla strona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhzgftf- baaardzo ladna :)) przypadla mi do gustu :) szukam koncepcji bo i tak chciala bym zeby mi krawcowa ja uszyla.. tylko wlasnie sie boje ze nawet najpiekniejsza sukienka nie bd na mnie wygladac tak jakbym chciala :D ja mam rozmiar M zazwyczaj, czasem L, bo w cyckach czasem za ciasna M ale to pewnie przez to ze karmie jeszcze... DaisyDuck: Ogolna koncepcja mi sie podoba tylko na biuscie taki kroj to chyba nie dla mnieee:P Mam 21 lat, noo brzuszek mam po ciazy i chcialabym go ukryc..i raczej mam szeroki ramiona .. Straasznie pomoglyscie :P jakbyscie widzialy co ja wczeniej wymyslalam.. to sama sie za glowe teraz lapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He Daisy.. - ladnaaaa :) rzeczywiscie biust moze byc tu utrzymany :P dzieki za propozycje :) moze sie rozgldne po sklepach w weekend przynajmniej wiem mniej wiecej czego juz szukac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna277
jako gość tak jako panna młoda raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×