Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Przyszły młody

Pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Dnia 15.11.2012 o 10:07, Gość Przyszły młody napisał:

Dziewczyny co sądzicie o tym pierścionku zaręczynowym?Wczoraj kupowałem i jako jedyny wpadł mi w oko...moja przyszła narzeczona lubi żółte złoto i gustuje w bardzo delikatnych dodatkach.Jak coś to mam jeszcze czas żeby wymienić:) Wypowiedzcie się:)

pierscionek musi być z brylantyną i dopasowany do panny młodej. coś podobnego na oczy me nie widziały. a panna jest zacna w sensie mozliwa taka w obyciu? bo coś byś jej nie dał i tak jej podpasuje najlepiej daj jej trzy do wyboru i powiedz zeby do jutra zdecydowala się na ten najtanszy 😉 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ona ta narzeczona będzie szkło diamentem kroiła będzie żeby się kapnąć ze to nie brylant a okno to ma zamiast szkła folie do malowania czy jak? 😆 bo nie rozumiem tej całej rozkminy czy to diament ja bym wolała np cyrkonie w cenie diament za 96 tys. Pln wtedy może być i darmowa przesyłka z AliExpress. Oby tylko narzeczony to nie Azjata bo mi pierścionek na palec nie wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2022 o 15:51, Marta ostojska napisał:

Otóż to 😛 Ja w przeciągu 10 lat mojego małżeństwa już się tyle razy rozwodziłam 😄 że ho ho. 😄 

Marta - skąd ja to znam... Tych chłopów to po głowie patelnią trzeba lać! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×