Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam.Jestem ze Śląska .Czy ktoś może mi pomóc? szukam jakiejkolwiek uczciwej pracy...mam dwoje dzieci ,męża alkoholika (jest coraz gorzej) ,z zawodu jestem pielęgniarką ale niestety w szpitalu pracy raczej nie znajdę,jestem zarejestrowana w UP ale ofert żadnych :( uczę się zaocznie i bardzo proszę jesli ktokolwiek mógłby mi pomóc ... będę bardzo wdzięczna...Nie szukam wsparcia finansowego tylko pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllllllaaa
a może spróbuj w ZOZach na recepcji, albo w szkołach podstawowych,... nawet na 1/2 etatu na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibiska
Odezwij się do mnie. mam dla ciebie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a praca w niemczech?
często widuję oferty pracy w niemczech dla pielęgniarek. Uważaj na forumowego ruska sprzedającego badziewia do paliw, pojawia się w każdym tego typu temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam całości ale
smutna w Warszawie tu szukają pielęgniarki www.sgsp.edu.pl Ale to dla ciebie daleko, no i masz dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intensywnieszukajacapracy
ja też szukam pracy. Maż mi narobił długów i mam małe dziecko jestem z BB. Wykształcenie wyższe bez kierunkowego doświadczenia :(. Szukam pracy od dwóch miesięcy :( gdziekolwiek nie ma :( w Handlu nie ma :( tam mam doświadczenie :( jedynie. znam angielski ale przeciez to mało... Najchętniej interesowała mnie by praca w biurze a najlepiej w budżetówce ale doświadczenia brak :( czyli szans zero :( Jestem zła na siebie, bo dla męża zmieniłam miejscowość zamieszkania a on mi się tak odwdzięczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej intensywnieszukajacapracy ,ja juz długo szukam :( miałam ostatnio rozmowe w sprawie pracy ,w szpitalu ale nie podobało im się ze sie uczę bo to znaczy ze jestem niedyspozycyjna :( a ze szkoły nie chcę rezygnowac ,uczę sie zaocznie ...gdybym jeszcze miala pewnosc ze to stała praca ale tylko na telefon gdy ktos nagle zachoruje,a ucze sie juz 2 rok więc szkoda mi było to rzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×