Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucy_6

mąż i papierosy

Polecane posty

Mam problem z M, a może to ja przesadzam?! Znam się z M od 14 lat, nigdy nie palił papierosów, ja jestem straszną przeciwniczką palenia i nie lubie jak ktoś przy mnie pali, i tak zawsze było, jest i będzie. Od jakiegoś czasu wywąchalam, że M śmierdzi papierochami, ale mówił że w pracy palą to i on nasiąka tym, no qrcze uwierzyłam bo w życiu by mi przez myśl nie przeszło, że on pali. Aż tu kiedyś, znalazłam paczkę fajek w jego torbie (nie to że go sprawdzam, ale czegoś potrzebowałam), pomyślałam najpierw pewnie nie jego, ale po 2 dniach sprawdziłam znów i jednak to jego, bo były inne z zapalniczką. Nie wiecie co ja poczułam wtedy, jakby mnie co najmniej zdradził, po paru dniach duszenia tego w sobie, zapytałam go czy pali bo znalazłam papierosy, a on mi na to że podpala sobie w pracy z kolegami. Zrobiłam mu "pogadankę", o zdrowiu, że sie wpędza w nałogi, że nie jest oszczędny (a strasznie narzeka że mało oszczędnie żyjemy), że wie jak bardzo nie znoszę papierosów itp., on nie mówił nic i nic sobie z tego też nie zrobił, bo dzis znowu miał nowa zaczętą paczkę. Czy ja przesadzam? Jakoś nie mogę sobie z tym poradzić, u mnie nikt w rodzinie nie pali, u niego też nie, a tu taka niespodzianka. Co byście zrobili na moim miejscu, może rzeczywiście nie mogę mu tego zabronic?! Chciałabym, żeby z tym skończył, skoro jeszcze nie wpadł ( w domu nie pali i w weekendy też nie- przynajmniej ja nie zauważyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz... nie zachowuj się jakby miał 13 lat a Ty będziesz mu prawić morały o zdrowiu. dzizassss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiruriru86
Twój mąż jest dorosłym człowiekiem, nie możesz mu niczego zabronic. Jeśli będzie chciał palić to nadal będzie, jeśli będzie chciał rzucić to rzuci. Twoje pogadanki na nic się nie zdają. Może to tylko takie chwilowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literki
ciesz się że to tylko papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×