Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiopea

3-5 miesieczniaki - pytanie.

Polecane posty

Gość Kasiopea

Witam. Pytanie kieruję do mam niemowląt. Jak wygląda wasz dzień z 3-5 miesięcznym dzieckiem? Czy macie jakieś swoje stałe pory czynności, w co sie bawicie, ogólnie jak macie to zorganizowane? Spacery, zabawy, sprzątanmie, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 m-ce. Wstajemy ok 8. Śniadanko dla Oli potem kawa dla mnie. Ok 9, 9.30 Usypiam mała i zabieram się za obiad nasz i jej. Jak między czasie sie obudzi to bawi sie w leżaczku lub wózku. O 11 je zupkę (ja obiad już mam gotowy) Potem posprzątam kuchnie i jemy my ok 12. Potem idziemy na spacer a jak brzydko to ok 13, 13.30 zasypia a ja sprzątam i bawie się córką starszą. Potem zaś ok14. 14.30 Ola je potem spanie i mój czas ze starszą. I ok 17 jem kolacje. Kapiemy sie ok 19, 19.30 jedzonko i do spania a ja odpoczywam i pobudka o 5 lub 6 i tak się toczy. W co sie bawimy? Różnie. Grzechotki, robimy samolociki, ćwiczymy przekręcanie się, rozmawiamy, przytulamy, bawi się szeleszcząca gazetą.....róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiopea
A ile dziecko spi? :) W ciągu dnia w sumie, bo mój ma tylko jedną drzemkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie, ale przeważnie między każdym karmieniem po 15, 20 min. a czasem i godzine. Moje dzieci to śpiochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
Moj 5miesieczniak wstaje o 6rano, ubieram go, zje (jest na razie tylko na piersi)i pobawi sie chwile z tata ja wtedy szykuje core do szkoly i idziemy razem ja odprowadzic, wtedy maly zasypia w wozku zwykle na ok20 min. jak wracamy to maly je, ja szykuje obiad, czestko jakis prosty, potem sie bawie z malym, on lubi jak ja sie wyglupiam wiec spiewam mu, gilgocze, itp., po 12 maly zasypia na ok poltorej godzinki, wtedy sprzatam, prasuje a jak nic nie mam do zrobienia to odpoczywam, o 2 idziemy po core do szkoly, mamy kawalek, wiec dla niego to taki spacer, po poludniu i wieczorem sie bawimy, kapiel po 6 do lozka idzie ok7-8, spi w miare, nadal budzi sie na jedzenie co okolo 2-3godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiopea
Pytam, bo ja słabo zorganizowana jestem ze sprzątaniem i gotowaniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×