Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

nieee,czasami jest tak,że potrafię pić 3,4dni z rzędu a czasami przez miesiąc nie imprezuję. Tak przeciętnie to raz w tygodniu. Ale jakbym miał sprecyzować to bym powiedział: jestem domatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy to tylko w wakacje :) i to w okresach przerw od treningów bo jak ćwiczę to szkoda to marnować i pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ty potem odchorowujesz ? Nie powiem ,jak się zdarzy się taki wybryk bratu to mu latam z woda itp bo ma trudności ze wstaniem z łóżka :D a ty kogo wykorzystujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie wykorzystuję. Jeszcze nieraz muszę od rana zapierdalać w upale. To jest dopiero sieka,na kacu na słońcu robić :) nienawidzę tego. Ale nikogo nie wykorzystuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jak Ty mi powiesz :p ale w każdym razie teraz jestem bezrobotnym menelem,bez perspektyw na życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pojebane i bezperspektywiczne. Ja czuję,że nie mam żadnej przyszłości :) niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie u Ciebie jest nadzieja bo chociaż masz prace. A zaskakiwać lubi ale negatywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyznaję zasade,że pierdołami się nie cieszę :D hehe Tak serio jakby nie rap i siłownia to ja nawet nie wiem co by mnie w tym życiu trzymało :D zresztą i tak mnie nic nie trzyma ale kurwa jak usłyszę taki kawałek to chociaż na chwilę chce mi się żyć :D http://www.youtube.com/watch?v=SIJKTcrAMQc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaardzo fajnie :( lipa tak codziennie zapierdalać bez odpoczymku.To jest ciężka praca dla kobiety? Po pracy jesteś zmęczona zawsze,czy się czyjesz jak kiedyś po wyjściu ze szkoły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba się nagimnastykować ,mięśnie bolą najchętniej to bym tylko poddała się jakiemuś masażyście do końca dnia :-) mam nadzeje ,że jakoś się przyzwyczaje do tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×