Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A.A.A.Ania

Zdrada

Polecane posty

Gość pekfe
jestes w moim wieku a mam wrazenie ze masz co najmniej 13 lat.. upilas sie, dalas dupy? nie rozumiem tego ale niech ci bedzie. najpierw powiedz swojemu chlopakowi, wybaczy- masz szczescie, nie? trudno, masz nauczke. a tego jego wujka pogon i postrasz policja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz25
pekfe -jedyna rozsądna na tym forum i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgggfg
W sumie nic takiego sie nie stalo - olej drania szantazyste. Mozesz zagrozic, ze pojdziesz na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszantazuj ty jego
ze powiesz jego zonie i pojdziesz na policje (zbieraj dowody!). Albo po prostu to zrob, masz prawo do ochrony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
jeszcze nikt nie zapytał się o najważniejsze,który z nich jest lepszy w te klocki,wujek czy chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Kto był lepszy jest nieistotne przecież, bo nie o to tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.Zullus01
A.A.A.Ania:0 przecież Ci to bawi i imponuje:) i dobrze Ci jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgggfg
Ale tak dla lepszego poznania okolicznosci - jak bylo ci w lozku lepiej czy gorzej niz z chlopakiem, wtedy na trzezwo..? Mialas orgazm? Bylo ci dobrze? Bo moze w tym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Jak może mnie to bawić. Chciałam się po prostu spytać, czy ktos był w takiej lub podobnej sytuacji i jak z niej wyjść. łatwo mówić idź na policję, ale bardzo trudno ludziom w ogóle wczuć się w taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
nie będę o takich rzeczach pisać na forum, bo to nieistotne dla sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuerqri
no ale dlaczego nie chcesz powiedzieć? Co to zmienia? Skoro niektórzy pytają, to może jednak mieć jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
No bo Was tylko sprawy seksualne interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuerqri
no ale to dość istotna część układanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
no ogólnie ten facet jest dobry w te klocki. Ale kocham swojego chłopaka i to nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellanowa
to znaczy, że dał ci przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ma wczucie sie w sytauc
je do pojscia na policje? Jak sie wczujemy, to pojdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellanowa
jak jest dobry to bym nie rezygnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
myślisz? Ale ja kocham swojego chłopaka. I to jest chore że to jest jego wujek. No jest lepszy, ale to dlatego, że jest starszy i bardziej doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellanowa
mój chłopak przestał się starać - myśli, że jak wsadzi mi ręce w majtki to już jestem gotowa i zaraz pcha się z interesem chciałabym kogoś takiego jak ten wujek, kogoś kto zadbałby o moje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos.nowego.ha
@Bella. To ja jestem takim wujkiem. Napisz. cos.nowego@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrella
skoro nie jest taki zły w seksie to może warto kontynuować znajomość byle bardzo dyskretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
O tym to nie myślałam. Bo ja kocham swojego chłopaka. A że ten facet jest dużo lepszy, to prawda, ale seks to nie wszystko. Trochę mnie zdziwilyście taką sugestią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna-realistka
Nikt Ci nie kaze rezygnować z chłopaka. Przecież możesz chcieć obu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna-realistka
tj mieć* obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
no,ten facet mnie właśnie do takiego układu namawia. Że mój facet niby nie musi nic wiedzieć, że będziemy się spotykać po cichu, ze będzie dobry seks, że się niby dużo nauczę i że on się będzie mna opiekować. Ale mimo tego, że seks był dobry na początku, to mnie to brzydzi. I jak kocham swojego chłopaka. Nie mogę mu tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garliczanka
Myślę, że jeśli seks z wujkiem sprawia ci więcej satysfakcji to warto się zastanowić dlaczego tak jest. Może lepiej rozumie twoje potrzeby, może to kwestia doświadczenie a może twoje ciało lepiej reaguje na niego. Przemyśl to sobie na spokojnie. Czasami warto poznać seks od tej lepszej strony a wygląda na to, że wujek chłopaka może dać ci wiele więcej w łóżku - może warto spróbować? Jeśli obojgu wam zależy na dyskrecji to możesz kontynuowac znajomość z chłopakiem a mieć dojrzałego kochanka od dobrego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Sie w zeznaniach
pogubilas wczesniej pisalas ze bylo nieprzyjemnie a teraz ze lepszy seks z wujkiem,tam jeszcze bylo zdanie ze pomyslalas ze najpierw lepiej to zrobic a pozniej pomyslec:O PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borkan@
Raczej nie. Ja miałam podobną sytuację. Chodziłam z chłopakiem i poznałam starszego faceta. Byłam młoda i naiwna, zaprosił mnie kiedyś do siebie bo miał niepotrzebne mu słuchawki do mojego telefonu.. a u niego już jakoś tak wyszło. No i spotykaliśmy się jakiś czas bo był bardzo delikatny i ogólnie bardzo się starał. Ale musieliśmy przestać bo dostałam się na studia i zamieskałam w akademiku w innym, odległym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.A.A.Ania
Pisałam, że było nieprzyjemnie, nie w sensie fizycznym, ale w sensie psychicznym. Pierwszy raz był b dobry. Z każdym kolejnym razem było coraz gorzej, bo miałam świadomość, że nie powinnam tego robić i powinnam się bronić, ale jak juz to robiliśmy, to w zasadzie było dobrze. Owszem, on mnie - za dwoma ostatnimi razami - szantażował, więc to przyjemne nie było, bo gdyby tego nie robił, nie kochalibyśmy się. I to byl nieprzyjemne. Ale od strony fizycznej rzeczywiście jest dużo lepszy. Bo zna się na kobietach, wie jak trzeba podejść, pieścić, etc. W tym sensie jest lepszy. Ale że cała sprawa jest śmierdząca i nieprzyjemna to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliniankaa
To znaczy, że gdyby nie te okoliczności związane z psychicznym przymusem to miałabyś super seks, tak jak za tym pierwszym razem po alkoholu, który chyba tak cię wyluzował, że czerpałaś pełną przyjemność. Ech, zazdroszczę ci dobrego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×