Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Ludzie pisza, ze taka metoda jak Zenni, to wyludzanie pieniedzy. A dlaczego nikt nie pisze o metodach akademickich? A czy usuniecie tarczycy a potem dozywotnie leczenie nie jest wyludzaniem pieniedzy?Co daje powiedzccie mi operacja calkowitego usuniecia tarczycy?Jakie to rozwiazanie problemu?Przeciez po jej wycieciu juz do konca zycia bede musiala byc pod kontrola endokrynologa, do konca zycia bede musiala przyjmowac leki, wiec pytam Was czy to nie jest wyludzanie pieniedzy?To ogromne koszta, przeliczajac na lata leczenia. Moze ktos uwaza ze to nie jest wyludzanie pieniedzy, jednak ja uwazam inaczej i wole wydac 500 czy 600zl na taka metode by sprawdzic jej skutecznosc i szukac rozwiazania mojego problemu niz usunac problem by potem miec go do konca zycia. A jesli chodzi o reklamowanie innych metod leczenia takich jak niekonwencjonalne metody, trzeba je reklamowac i naglasniac by ludzie mogli wybrac. Nigdy nie powiem ze cos nie dziala, dopoki tego nie wyprobuje. medycyny akademickiej probowalam juz od czasu kiedy bylam dzieckiem, stosowalam sie do zalecen lekarzy przez cale 30lat,poznalam az za dobrze ich metody leczenia, ktore nie tylko nie wyleczyly mnie z choroby, a sprawily ze moj stan znacznie sie pogarszal z biegiem lat. Obecnie juz od 3mc stosuje medycyne naturalna, moge glosno powiedziec, ze poprawia w znacznym stopniu moj stan zdrowia, wiem bo wyprobowalam na samej sobie, czego nie moge powiedziec o metodzie Zenni, byc moze to oszustwo, ale byc moze to prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"laczego ja oplacajac ZUS nie moge wybrac metod leczenia?" bo to jedna wielka mafia. Sprostowałam, żeby było wiadomo do czega odnioslam się z tą mafią. JA jadę na wycieczkę, zaczerpnę świeżego powietrza i odpocznę od laptopa. Już mnie nie ma :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za
ma znaczenie bo chyba lekarz wie lepiej czym leczyć niż jakiś fizyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za
ma bo lekarz wie chyba lepiej czym leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksolana-jedna szklanka mleka i jedna szklanka wody, lekko podgrzac do ok 40stopni C, do tego dodac amarantus. A Tu link na temat wlasciwosci amarantusa: http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/ziarna-pestki-orzechy/183-amarantus-po-9-miesiacu.html Oczywiscie bede pisala o tym co przyjmuje siostrzenica, jutro jade do apteki homeopatycznej o ktorej pisalam na ul.Milej 33, wykupic leki homeopatyczne dla siostrzenicy, poniewaz szwagier musi pracowac a siostra musi zostac w domu z siostrzenica i synkiem, jest po infekcji i nie wolno jej wychodzic na dwor. Jutro Wam dokladnie napisze co kupilam, trudno mi recepte przeczytac. Jesli chodzi o autyzm, nie napisalam ze to jedyna przyczyna a glowna, poza rtecia w szczepionkach zly wplyw maja tez toksyny, pasozyty(wszystkie pasozyty, lacznie ze wszystkimi grzybami) Jutro kupie tylko wstepne leki homeopatyczne , reszte dobierze Dr.Kulisz po konsultacji z Dr.Antosik. Dr.B Antosik mowila ze w tej wlasnie aptece mozna kupic wszystkie leki na bierzaco. Koszt jednej wizyty 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za
rzodkiewka na bakterie-dlaczego atakujesz ludzi ktorzy nie zgadzaja sie z twoim zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma zna
oczywiscie że ma znaczenie. a jesli nie, to ja jutro zepsuty samochód do szewca odstawiam a do szklarza pójdę sukienke sobie uszyć. No bo tak wynika z tego co piszecie. A swoja droga to cieka jestem czym bym mi kowal zęba wyrwał? Próbowałyscie-przeciez Wam wszystko jedno kto Was leczy. Bardzo interesujacy tok rozumowania. Byle kto,byle jak. A potem jak sie krzywda dzieje to biegusiem do lekarza. A jak sa problemy to lekarz jest bleee bo nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie pisze tylko i wylacznie o mleku kozim, krowie jest beeeee, zawiera duze ilosci kazeiny i hormonu wzrostu,a to bardzo szkodliwe dla naszego organizmu.Wiec jesli mleko, to tylko od Kozy:P Zapomnialam dodac, ze jesli ktos musi jesc mieso to pani Dr.Antosik zaleca tylko i wylacznie, jesli ktos musi, cielecine, zadnego innego miesa nie zaleca. Jesli sa tutaj chetne osoby, ktore chca pomoc mojej siostrzenicy finansowo podaje maila: kasiabela3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za
ma zna- zagalopowłaś sie kolezanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W medycynie przede wszystkim ma zastosowanie biologia, medycyna zajmuje się żyjącym organizmem," bio" to znaczy życie, żywy organizm. Fizyk natomiast nie musi mieć żadnego pojęcia o funkcjonowaniu żywego organizmu, a wtedy nie przewidzi, JAKI WPŁYW na ten organizm będzie miało skonstruowane przez niego urządzenie. To tak, jak z gotowaniem. W gotowaniu ma zastosowanie fizyka, używamy urzadzeń które działaja w oparciu o dokonania fizyki. Ale to nie znaczy, ze fizyk będzie mistrzem kulinarnym, do tego trzeba jeszcze znać właściwości składników, z których przyrzadzamy potrawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwazam inaczej, biologia, chemia i fizyka, to polaczenie organizmu. Nawet kiedy okreslamy swoj stan zdrowia mowimy "Fizycznie czuje sie bardzo zle" albo "Psychicznie czuje sie bardzo zle", dodalabym jeszcze od siebie chemicznie, np po zjedzeniu zasyfionego jedzenia. "jestem dzis chemiczne zatruta" Wielu fizykow zna bardzo dobrze cala budowe naszego ciala, to chyba oczywiste, ze fizyk ktory odkryl jakis sposob leczenia fizycznego, musi znac budowe organizmu czlowieka. Moj maz mechanikiem samochodowym nie jest, ale zna dobrze budowe samochodu i dzieki temu sam potrafi go naprawic. Ja nie jestem lekarzem, sama zaczelam sie uczyc o naturalnych metodach leczenia i sama moge wyleczyc siebie z choroby. Lekarz zeby ugotowac obiad nie musi byc gastronomem.I tak mozna wymieniac i wymieniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzodkiewko
dobra chemia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzodkiewko
rozwin swoja mysl prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasso
To wyżej to nie ja. Dobry duszek to może i kuszący nick, ale nie zasłuzyłam na niego. Nie pasuję ani wyglądem, ani tym bardziej charakterem. Cieszę się, że wizyta u lekarki była owocna. To pierwsz, choć malutki krok do przodu. Trzymam kciuki za tę mała osóbkę. Musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasso
A tu adres ciekawej strony do poczytania. Wiele fajnych artykułów, nic tylko czytać i się uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Azot zeby nie bylo ze sobie z palcam wyssalam, jest wiele innych pierwiastkow chemicznych niezbednych do prawidlowego rozwoju naszego organizmu.Kazdy z nas mial chemie chociazby w podstawowce, wiec kazdy z nas cos o tym wie, a jesli zapomnial to mozna sobie przypomniec, czytajac ksiazki lub informacje w internecie. Dobry Duszku-Milo, ze jestes, w pore sie wtedy zjawiles, jeszcze raz bardzo Ci Dziekuje. Siostrzenica bedzie miala dobrane odpowiednie leczenie wlasnie przez Dr.Kulisza, obecnie Dr.Antosik przepisala leki wstepne i dobrala odpowiednia diete naturalna.Za tydzien dowiemy sie jakie leczenie zastosuje Dr.Kulisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszaaa naiwna
Rzodkiewko Kiedy wypowiadam zdanie "Dzisiaj fizycznie czuję się dobrze, ale psychicznie nie najlepiej" to chodzi mi o moją fizyczność w sensie "cielesności" , którą odróżniam od mojego składnika duchowego, psychicznego ("fizis" to z jęz. greckiego "ciało, coś materialnego", a "psyche" znaczy "dusza"), a nie o coś, co należy do kompetencji nauki zwanej fizyką. Fizyka zajmuje się co prawda "materialnością", ale nie w aspekcie procesów życiowych! A przeciez to o procesy życiowe chodzi w tym całym leczeniu, prawda? Chcemy być zdrowi to znaczy, że chcemy by nasz organizm sprawniej spełniał życiowe funkcje... Czytam, że preferujecie tu diete wegetariańską. Mnie ona nie służy, pogłębiła moje problemy trawienne, które mam w związku z (jak podejrzewam) dysbiozą. Okazało się, że najlepiej przyswajam chude gotowane mięso. Zapewne ma to jakiś związek z moją grupą krwi - mam tzw. "zerówkę", która podobno jest grupą krwi pierwotnych łowców-mięsożerców :). Grupa A pojawiła się dopiero z rozwojem rolnictwa, łączy się z dobrym tolerowaniem zbóż i wszelkich roślin, a z kolei krew grupy B wykształciła sie u hodowców bydła, więc posiadanie jej gwarantuje dobre przyswajanie produktów mlecznych. Tak wyglada ta teoria dietetyczna, ciekawa jestem, czy sprawdza się praktycznie. Moje zastrzeżenia wzbudza fakt, ze (powiedział mi to pewien weterynarz ;) ) krowy mają jeszcze więcej odmian/grup krwi, a każda bez wyjątku żre trawę :) . U mnie akurat się sprawdziło, może to przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tutaj preferujemy surową dietę, może to być też dieta wegańska, dieta wegetariańska nie zalicza się do najzdrowszych, wegetarianie rezygnują tylko z mięsa, a jedzą wszystkie pozostałe, niezdrowe produkty. Ja bym nie przywiązywała, aż tak wielkiej wagi do tej diety zgodnej z grupą krwi, jak dla mnie jest to kolejna "dieta cud"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o krowy, Rodzice kiedy hodowali kilka, wiec wiem co jedza krowy poza trawa, zapomnialas o zimie(nie jedza tylko siana, jedza tez pasze rozne)Czy moze zima krowy jedza snieg? Poza tym jesli cos Ci sluzy i czujesz sie dobrze...to jedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz na temat Fizyki: Energia (fizyka) Uderzenie pioruna jest przykładem przemian energii Wyładowanie elektryczne w kuli plazmowej Energia gr. (energeia) skalarna wielkość fizyczna charakteryzująca stan układu fizycznego (materii) jako jego zdolność do wykonania pracy. Energia występuje w różnych postaciach np: energia kinetyczna, energia sprężystości, energia cieplna, energia jądrowa. Z punktu widzenia termodynamiki niektóre formy energii są funkcjami stanu i potencjałami termodynamicznymi. Energia i jej zmiany opisują stan i wzajemne oddziaływania obiektów fizycznych (ciał, pól, cząstek, układów fizycznych), przemiany fizyczne i chemiczne oraz wszelkiego rodzaju procesy występujące w przyrodzie. Energia jest wielkością addytywną. Energię we wzorach fizycznych zapisuje się najczęściej za pomocą symbolu E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyka: Energia (fizyka) Skocz do: nawigacji, szukaj Uderzenie pioruna jest przykładem przemian energii Wyładowanie elektryczne w kuli plazmowej Energia gr. (energeia) skalarna wielkość fizyczna charakteryzująca stan układu fizycznego (materii) jako jego zdolność do wykonania pracy. Energia występuje w różnych postaciach np: energia kinetyczna, energia sprężystości, energia cieplna, energia jądrowa. Z punktu widzenia termodynamiki niektóre formy energii są funkcjami stanu i potencjałami termodynamicznymi. Energia i jej zmiany opisują stan i wzajemne oddziaływania obiektów fizycznych (ciał, pól, cząstek, układów fizycznych), przemiany fizyczne i chemiczne oraz wszelkiego rodzaju procesy występujące w przyrodzie. Energia jest wielkością addytywną. Energię we wzorach fizycznych zapisuje się najczęściej za pomocą symbolu E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×