Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Gość gość
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzodkiewka wracaj i pisz co u Ciebie,ja po glodowce jestem a teraz dieta glownie warzywno owocowa,Tobie tez polecam.Ciezko wytrwać ale warto,teraz czuje się jak nowonarodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko dobrze.Naturalne surowe pożywienie warzywno owocowe, to mój styl zycia.Czasami przychodzą takie chwile, ze mam na cos ochote,cos niezdrowego, nie odmawiam sobie, to zdarza się bardzo rzadko. Jeśli chodzi o prace dyplomowa-mam na myśli ksiazke, która zaczelam pisać ponad miesiąc temu.To ksiazka o mnie, o moim zyciu, o tym jak nagle uswiadomilam sobie jak wazna jest natura dla mojego organizmu, tylko wtedy moje ciało umysl i dusza zdrowo funkcjonuje, To był przełom w moim zyciu, jakby ktoś mocno mna wstrzasnal i wtedy przyszla ta swiadomosc, ze to co zrobiłam i jak traktowałam wlasny organizm, było zle.Moze kiedyś skoncze pisanie książki;) Na początku bylam zafascynowana ta swiadomoscia, chciałam się tym dzielic ze wszystkimi, ale to nie było takie latwe.Z czasem docieralo do mnie coraz bardziej, ze nie mogę kogos zmuszać do zmiany stylu zycia i do swoich przekonan, każdy sam decyduje o sobie a ja mogę jedynie doradzić. Nauczylam się tez, ze nie wolno oceniac innych tylko dlatego, ze prowadza inny styl zycia niż ja.To wcale nie znaczy ze sa gorsi ode mnie. Wiem tez, ze tylko osoby swiadome tego jak wazna dla nas jest natura, rozumieją mnie i ciesze się bardzo, ze takich osob jak ja jest bardzo dużo. Przestalam tu pisać dlatego, bo w tamtym czasie nie umialam obchodzić się z ta swiadomoscia, nie potrafiłam patrzeć na chorych ludzi i siedzieć bezczynnie, wszystkich najlepiej bym uzdrawiala;)Z czasem zrozumiałam, ze to nie jest zależne ode mnie, jaki styl zycia prowadzi dana osoba i tylko taki przełom jaki ja przezylam w swoim zyciu, może zmienić nastawienie innych nieświadomych ludzi. Nie ukrywam, ze chec pomagania innym sprawia mi ogromna radość jednak nikog już nie zmuszam do swoich przekonan i szanuje wybory innych osob. Mam wiele marzen a jednym z nich jest bycie lekarzem medycyny naturalnej i mam nadzieje, ze kiedyś się spelni:) Jesli chodzi o moje sny, nie wiem dlaczego czasami sni mi się Basia, może dlatego bo często o niej mysle, czytałam pelna podziwu jej wpisy i mocno trzymałam za nia kciuki, by wygrala walke z choroba.Na tym i innych forach pisze wiele osob bardzo chorych, jednak nikt nie wzbudzil we mnie takiego zachwytu jak Ona.Zawsze kiedy ja wspominam, przeszywają mnie dreszcze i mam gesia skorke, nawet teraz kiedy o niej pisze:)Nie znalam jej osobiście, czytałam jej wpisy na tym i onkologicznym forum, zafascynowala mnie swoja walka z choroba i tym jak bardzo pragnela zyc.Mysle, ze wlasnie dlatego czasami przychodzi do mnie w snach:) Postanowilam, ze czasami będę odwiedzala mój temat i od czasu do czasu cos naskrobie;) Jesli chodzi o glodowke, szczerze przyznaje, ze to nie dla mnie, chociaż wierze w jej skuteczność, może gdybym nie pracowala dałabym rade, ale pracuje a wiem, ze na początku jest bardzo ciężko. Pozdrawiam wszystkich czytających mój temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do rzodkiewki- jestes niezrównowazona pszchicznie, czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie psychicznie-mam klawiature lekko zrąbaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaa
Cały czas mam wrażenie,że autorka ma schizofrenię. Te dziwne wypowiedzi, ta podwójna osobowość ( pomocna dłoń to rzodkiewka). Dziwny, chory topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weRRrr
ciekawy temat ,może będzie ciąg dalszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat umarł śmiercią naturalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzodkiewka woli pisać na innych tematach jako "gość" nie wiem czemu wstydzi się podpisać pod swoimi wypowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wniosek, że się wstydzi ??? a skąd wniosek, że to ona ??? dlaczego do konc życia na tym forum ma być rzodkiewką ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemikkk
gdzie ta rzodkiew sie wypowida podaj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny bywacie jeszcze na tym forum, bo mam do was kilka pytań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam tu czasami.Do ostatniej wypowiedzi,w czym mogę Ci pomoc? Ja obecnie spełniam swoje marzenia,prowadze sklep ze zdrowa ekologiczna zywnoscia ,w przyszłości chce zostać naturopata,mam nadzieje,ze spelni się kolejne marzenie. Mój stan zdrowia z każdym dniem jest lepszy i już zawsze będę swiadoma tego,ze Jestem Tym Co Jem!Jedzac zdrowo,uzdrawiam nie tylko ciało ale tez umysl i dusze. Podaje linka do ciekawych wywiadow : http://www.youtube.com/watch?v=9-kafePoe4c Ps.Nie wstydzę się swojej swiadomosci,przeciwnie,glosno o tym mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddddd
Jakby co ,to oprócz rzodkiewki zdrowa jest też kasza zwłaszcza jaglana ,chociaż osobiście jem głownie gryczaną .Tą pierwszą trudniej dostać .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haloo jest tutaj ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest a co chcioł/a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pmięta ktoś jeszcze ten tymat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewka na akumulator
heyooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minionka999
a propos zdrowego zywienia maluchow, bo nigdze nei moge znalezc info - czy ktos probowal Holle pełnoziarnistą kukurydzianą z tapioką?? słyszałam z jednego źródla ze OK ale chce zasiegnac szerszych informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×