Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzodkiewka na bakterie

Temat dla tych ktorzy sie poddali i nie tylko

Polecane posty

Zapomnialam dodac, ze podaje synkowi dodatkowo nalewke przeciwko pasozytom, zakupiona w sklepie zielarskim, codziennie 2lyzeczki, nazywa sie "Vernikabon", juz kiedys o nim pisalam ale dla przypomnienia pisze raz jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmff
Rzodkiewko Twój synek ma szczęście ze ma tak mądrą mamę, niech szybko wraca do zdrowia :) w ogóle wszystkie wasze dzieci to szczęściarze :) ktoś tu pisał o temacie o grzybicy ze tam jest duzo info- owszem, ale tam są również inne metody, czasem sprzeczne z surową dietą wiec gdy go czytam to mam mętlik w głowie. Dlatego wole sie trzymać jednego sposobu, jednego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu uważam, że jakieś układnie diety to jest istna głupota. Czy sarnie w lesie czy innym zwierzętom ktoś układa jakieś diety, daje wytyczne co mają kiedy jeść ??? Człowiek powinien jeść wtedy kiedy odczuwa głód. A my mamy zakodowane że trzeba zjeść, śniadanie, obiad z dwóch dań, podwieczorek, kolację ! Ludzie często jedzą wtedy kiedy wcale nie są głodni, jedzą tylko dlatego, że akurat jest już pora obiadowa, albo najzwyczajniej mają ochotę coś przekąsić. Jedząc na surowo takie zachcianki zdarzają się bardzo rzadko, bo organizm otrzymuje wszystko to czego potrzebuje i nie wysyła jakiś fałszywych sygnałów. Jeśli spada w organizmie poziom którejś z witaminek to organizm daje nam sygnał, że musimy go uzupełnić odpowiednim owocem czy też warzywem który wyreguluje niedobór, ale żeby dostawać od swojego ciała takie sygnały, to trzeba pierwsze oczyścić chociaż w pewnym stopniu organizm ze złogów i przejść wyłącznie na surowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmfff, no właśnie ktoś miał bystre spostrzeżenie że Cię tam odsyłał, bo ty chyba nie do końca jesteś zdecydowana co do "surówki" :P Zupy to są bardzo niezdrowym pokarmem dla człowieka, rozrzedzają soki trawienne i zaburzają cały proces trawienia. Dietetycy zalecają " nie popijać posiłków bo to nie zdrowe" ale zalecają jedzenie zup-wnioski wyciągnijcie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmff
Ale ja będę tu i tak czytać bo piszecie bardzo mądre (!) rzeczy, i nawet jeśli mnie wyganiacie bo spamuje i ciagle o cos pytam :-P pytam bo mam niedługo sesję, nie chce czekać z dietą 3 tygodnie ale tez nie moge czytać tyle czasu ile bym chciala i sie przekopywac przez gąszcz informacji :-P ale najważniejsze juz wiem to dam wam spokój :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie odzywam, bo nie jestem teraz na dobrej diecie. Ale bardzo tesknie za surowym, niechetnie jem co tu daja, choc wszystkim bardzo smakuje.. Jak wroce to na pewno to zmienie. Pomocna martwi mnie to co piszesz o zupach, bo je lubie i myslalam o zostawieniu przy surowym jedzeniu. Popatrzcie jak funkcjonuja te wszystkie stereotypy. Bylam na takiej prelekcji dietetyczki, ktora skad inad madra dziewczyna, powtarzala wszystkie stare utarte prawdy. Zaczela od piramidy zdrowia i tej ogromnej ilosci weglowodanow potrzebnych nam dla zdrowia, bialek itd. itd... Miala za to ciekawe wyliczenia ile pozeramy tych swinstw w ciagu zycia, to sa niewyobrazalne liczby. Czyli organizm musi byc naprawde wyjatkowo skonstruowany zeby temu wszystkiemu podolac. Rzodkiewko a kto bedzie sie opiekowal synkiem podczas choroby? Vercia trudno mi sie zmobilizowac do pisania, kiedy nie mam za barzdo o czym.. Mmffff ja mysle, ze to naprwde duzo, ze w ogole zaczelas sie interesowac tym co jesz, jak zyjesz.. Teraz juz bedzie tylko latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sie zastanawiam, czy to ze zaczely mnie bolec kolana, to z powodu zimna, czy glutenu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocna, bardzo zaciekawil mnie watek o oleju rycynowym, reszte poczytam i poogladam pozniej, na spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmff
Wiem ze juz mialam nie pisac ale chce odpowiedzieć :-P Roksolana - a czy wczesniej juz mialas takie bóle kolan? Np gdy jeszcze jadłas gluten? Bo czytałam duzo na forum bioslone jakie dolegliwości ludziom ustępowały i mnie sie wydaje ze te kolana to wlasnie przez gluten bo jak oni go odstawiali to właśnie im to przechodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie mialam, tu raczej na pewno jest to spowodowane przemarznieciem, zawsze marzna mi podczas spacerow, przydalyby sie ocieplane spodnie. Pamietam tez co pisala Vercia o swoich bolach i poprawie po odstawieniu glutenu. Tak czy siak odstawiam go po powrocie. Bioslone znam :) mikstura oczyszczajaca stracila niestety na znaczeniu, kiedy poczytalam o oczyszczaniu olejem rycynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksolana- Witaj :) 🖐️ Jak którejś z was tutaj nie ma to putso się robi strasznie. Ja myślę, ze te bóle to w skutek tej diety. Mmmmff, a ty pisz, pisz przcież nikt Cię stąd nie wygania, jesteś tutaj mile widziana jak każda inna osoba, zadawaj pytania, a jak ja na któreś nie odpowiedam, to czyli ze albo juz na nie odpowiedziłam albo nie chce mieszac sie w działke co do której nie jestem przekonana, lub tez chce Cię zmotywowac do szukania w necie :P A po za tym ja tez nie znam odpowiedzi na wszytskie pytania i ciagle sie ucze tak jak kazda z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo chyba, że faktycznie w ostanim czasie przemierzałać jakies duze odcinki dorgi, pieszo to mozliwe ze nogi Cie bola po wysiłku, ale to ty sama pownnas rozróżnić jaki rodzaj bólu Ci doskwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksolana-Myslalam, ze juz sie nie odezwiesz, milo Cie "widziec":) Jesli chodzi o stawy, mysle ze to przez gluten, szkoda, ze tam nie masz dostepu do zdrowego pozywienia. Jesli chodzi Ci o synka, to nie wiem jak mam rozumiec Twoje pytanie...pod moja opieka jest synek.Chodzi Ci o lekarza?Wiem co podawac synkowi by skutecznie wyleczyc angine , lekarz jak kazdy na angine przepisze antybiotyk albo przez 7dni albo 10, tak zawsze bylo jest i bedzie. A wiem ze ma angine bo ma czopy na migdalach. A tu wklejam linka jak wyglada angina : http://www.tipy.pl/artykul_12261,jak-leczyc-angine-ropna.html Jesli ktos nie wie. Za kilka dni zrobie synkowi wymaz z gardla, ale juz dzis widac poprawe, czopy sa mniejsze i synek czuje sie dobrze, zaczal sie bawic, broic... Pisalam wyzej co mu podaje a z goraczka swietnie sobie poradzilismy(poza jednym czopkiem paracetamolu)a choroba zaczela z czwarku na piatek w nocy(nad ranem w sumie)dzis jest znaczna poprawa. Do wczoraj synek lezal w lozku, dzis sie bawi i jak pisalam broi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksolona na stronie Jasminki mozna poczytac sobie o jej stanie zdrowia. http://jasminka.osteopetroza.com/ Trzeba wejsc w zakladke "Aktualnosci" tam opisuje jej stan zdrowia. Do 25 stycznia trzeba zaplacic za pierwszy kwartal leczenia, wtedy Dr.Kulisz zacznie leczenie razem z Dr.Antosik, w chwili obecnej Jasminka jest pod opieka Dr.Antosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam Wam tutaj artykul na temat Anginy, poniewaz czesto na nie chorowalam, juz od dziecka, od dziecka przyjmowala antybiotyki, ktore tylko chwilowo mi pomagaly, dopiero od czasu calkowitego odstawienia antybiotykow bez konsultacji z lekarzem i stosowania metod naturalnych moge powiedziec" GLOSNO"ze ich juz nie mam i ciesze sie, ze w pore sobie wszystko uswiadomilam, mialam nie tylko wyciac cala tarczyce ale tez migdalki, ktore pelnia tak wazna role w naszym organizmie.Tylko po wprowadzeniu naturalnych metod leczenia moj stan zdrowia sie poprawil w znaczyn stopniu. Dlatego to samo zastosowalam u mojego synka, jego stan sie poprawil, a czopy ropne poza jednym malutkim(a mial cale migdalki w czopach ropnych)zniknely i goraczka spadla, a goraczkowal bardzo wysoko. Dlatego warto sobie poczytac artykul ktory dodalam na temat Angin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drama34
Pomocna dłoń - a po jakim czasie stosowania surowej diety zauważyłaś poprawę, zmniejszenie objawów? Mnie najbardziej dokuczają gazy i zaparcia, muszę się zawsze ratować kefirem albo jogurtem. Brałam espumisan na gazy ale nic nie zmieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drama34
Pomocna dłoń a ile czasu zajęło Ci pozbycie się tych dolegliwości? Bo mnie męczą głównie gazy i zaparcia i to ich najpierw chciałabym się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam Wam list Dr.Andre A.Kulisza do Senatora w Pl: "Subject: Nowelizacja ustawy o chorobach zakaznych (druk sejmowy 293 i 416) To: henryk.krakowiak@gmail.com Szanowny Panie Senatorze, Nazywam się Andre Alexander Kulisz, mam 67 lat i jestem amerykańskim lekarzem-naturopatą i doktorem nauk fizycznych w dziedzinie zastosowań fizyki w medycynie. Moja praktyka, między innymi, zajmuje się leczeniem dzieci ze stanow neurotoksycznych, specyficznie poszczepiennych takich jak autyzm czy Aspergers Syndrome. W swojej praktyce mam rownież dzieci polskie. Piszę ten list aby uświadomic Panu, że ustawa o wymuszaniu szczepień na polskim społeczeństwie jest wyniszczająca zdrowie narodu polskiego, jeżeli nie ludobojcza. Jestem obywatelem amerykańskim urodzonym w Polsce i serce mi sie kraje patrząc na ogrom nieszcześć spowodowanych nowoczesnymi szczepionkami. Ja nie jestem przeciwko szczepieniom. Ja jestem przeciwko przymusowi szczepień. Za zajęcie stanowiska, wynikajacego z mojego doświadczenia zostalem okrzyczany oszustem, osmarowany plotkami, i poniżany przez środowisko pro-szczepienne. Widocznie moja opinia nie jest na rękę tym co zbierają krociowe zyski ze sprzedaży szczepionek i lekarstw leczących niepożądane odczyny poszczepienne. Z drugiej strony nie odnoszę żadnych korzyści materialnych jeżeli szczepienia staną się wyborem rodzicow. Proszę Pana o wysluchanie mojej opinii na temat szczepień. To tylko kilkanaście minut. Mam nadzejej ze znajdzie Pan te minuty zanim podejmie Pan bardzo ważną decyzję dla przyszlosci narodu polskiego. Z powazaniem, Dr. Andre Alexander Kulisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny ciekawy link: http://www.monitor-polski.pl/ Mi tez serce sie kraje patrzac na to, jakie krzywdy nasze Panstwo nam wyrzadza, a my jako Narod zgadzamy sie na wszystko, nie starajac sie nawet zebrac dowodow. Czy ktos z nas szczepiacych nasze dzieci, nasze pokolenia interesuje sie skladem szczepionek?Co dana szczepionka tak naprawde w swoim skladzie zawiera?NIE!Jest tak malo osob, ktore sie tym interesuja, a przeciez tu chodzi o nasze DZIECI!Czy ich losy sa nam az tak obojetne, ze na slepo robimy to co nam kaza robic, wrecz zmuszaja. Koniec Swiata nastapi, czlowiek sam do tego doprowadzi, jesli nadal tak bedzie jak jest. Moj S.P Dziadek z calych sil i duszy walczyl o Nasz Kraj, wiem, ze przewraca sie w grobie, patrzac na to, co obecnie dzieje sie w Polsce. Jest mi przykro i smutno, ze my ludzie mimo tego iz mozemy zrobic tak wiele, wspolnymi silami, nie robimy NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×