Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fitkit86

Jak motywujecie sie do wyjścia na ćwiczenia?

Polecane posty

chodze 2 razy w tyg po 1,5 godziny. Na wakacje musze zmienic klub bo MOK zamyka zajecia na czas urlopów:( chyba ze skupie sie na tenisie i joggingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
joging na kręgosłupa nie dobry:P zmykam na siłkę,bo miałam iść na 12 a wstalam po 11:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miękkiej nawierzchni nie przeszkadza ;) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3x w tyg:) Trening zajmuje mi troszkę ponad godzinkę:) Ale chyba w życiu nie zmienie siłki bo szkoda mi nerwów na ogromne obiekty gdzie pełno lanserów;) kurde,ale trener ma na mnie oko:P trochę dziwnie się czuje muszę przyznać;)Ale zawsze mi trener mój pomoże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie motywuje sie. Dieta MZ mi wystarcza i dosyc mam ruchu jak robie cokolwiek w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie mówię "tyle już osiągnęłaś, raz, drugi zrezygnujesz z ćwiczeń, a potem wejdzie ci to w krewi w ogóle nie będziesz chciała ruszyć pupy" więc ruszam :P ćwiczę 6-7 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhu
mnie nie trzeba było motywować :) w tym tyg.zrobiłam maraton 4dniowy (Z założenia miał być 5dniowy ;) dzień1 i 2 trening siłowy.dzień 3 wstęp do crossfitu...a po 4tym dniu z TBC nie dałam rady,ale słuchajcie pierwszy raz poczułam,że mam mięśnie pośladków :D a i cały brzuch czułam przez dwa dni :D a więc piąty odpuściłam :) Dodatkową motywacje mam od kuzynki :) zobaczyła mnie po 3tyg. i powiedziała: - pokaż nogi? - no... - k***a,doj****aś je :) Pokaż pośladki. - no ok. - fajne :) napnij mięśnie rąk. - dobra - ale masz ładną rzeźbę rąk :) Pokaż brzuchu. - ale mnie męczysz,ale ok. - ahahahahaha.ale jaja większy masz,ale w Twoim przypadku to dobrze.No i kształtują Ci się mięśnie,a i tłuszczu nie masz tylko twardszy ten brzuch masz...Nie to co ja...Galareta :D czyż nie motywujące? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzkaKwiatek
Z doświadczenia wiem, że najtrudniejszy jest początek. Gdy zapisywałam się do http://www.spa.wroc.pl/silownia-spa.html to również zastanawiałam się jak to będzie.... Na początku było ciężko, ale teraz nie wyobrażam sobie, żebym min. 3x w tyg. nie poszła na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chora chodze jak mam odpuścić siłownie powaga :D ale mam cel muszę poprawić wagę.7 tyg temu startowałam z wagą 51,3kg przy wzroście 174,po 3tyg.53,4kg ;) chcę do 57-58kg będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×