Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iwonaZ

Sklep z dywanami

Polecane posty

Gość Renia_Kl
Ciekawą ofertę dywanów znalazłem na living-home.eu Dywany mają dużo różnych właściwości np. łatwoczyszczące Mogą się nie wszystkim od razu spodobać bo są postarzane ale to najnowszy krzyk mody Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep homecarpets.pl mają duży wybór dywanów w przystępnej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuiiii
Zrobiłem sobie prezent do nowego mieszkania w postaci ekskluzywnego dywanu. Namiar na klasyczny wzór dywanów ci zostawiam http://sklep.dywanopol.pl/ekskluzywne-exclusive-/187-exclusive-03-cream.html. To dywany tureckie, z ręcznym wykończeniem. Konsultant mówił, że spokojnie na lata. Na razie wytrzymałość się potwierdza. Mebel ciężki dłużej stał na dywanie, bez problemu wrócił do pierwotnej formy po przeniesieniu. Dostałem przy okazji 2 lata gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałem dywan 400 x 500, w sumie rzadko spotykana kategoria w www.7kd.pl , bezpośrednio od producenta chyba cztery lata temu. Postawiłem na dywan klasyczny, z orientalnym wzornictwem. Model kremowy. Świetne wykonanie, dywan wygląda w rzeczywistości lepiej niż na zdjęciach. Sporo gości już chwaliło. Na dywanie u mnie stoi duży stół, fotele, biurko. Wszystko elegancko się komponuje, a dywan jakoś specjalnie do tej pory się nie odkształcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ciekawy sklep z dywanami jest w Biała Podlaska sklep majster w centrum handlowym Sas. Spory wybór dywanów chodników i wykładzin już kupilismy u nich już 2 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór dywanów mają w Agacie. Kupiłam od nich dywan do sypialni i pokoju dzieciaków. Są niezwykle miękkie, a co najważniejsze łatwe w czyszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama kupowala dywany zawsze w Fortero, niedawno wyszło dużo nowych ciekawych wzorów i ja tez kupuje aktualnie na fortero pl z tego samego sklepu dywany do domu, jest duzo ladnych ciekawych dywanow do pokoju dziecinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary na pewniaka z bardzo dużym wyborem i normalnymi stawkami - https://dywanwdomu.pl/ W sieci łatwiej coś wybrać, wszystko macie pokazane, skład jest znany, a cena niższa. Absolutnie nie ma powodów do tego, żeby ogarniać to inaczej. Kiedyś jeszcze jeździliśmy za dywanami - teraz uważam to za bezsens. I tak nie zobaczymy nigdzie tyle, co w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep z dywanami - https://dywanstyl.pl/ Kupowaliśmy i nich wiele różnych dywanów i wszystkie naprawdę fajnie się sprawdzają. W każdym pomieszczeniu mamy jeden mały, ewentualnie średniej wielkości dywan i wszędzie naprawdę fajnie to wygląda. Ale to oczywiście kwestia oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata_trznadel_62
To i ja polecę swój sprawdzony sklep z dywanami - https://www.topworld.pl/. Bardzo szeroki wybór dywanów i wykładzin. Tym, co mnie zaskoczyło ostatnio to dywany jedwabne i orientalne... bardzo ciekawe wzory. Polecam z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo się rozglądałam za dywanami, które by pasowały do mojego domu ale nie mogłam nic znaleźć. W końcu trafiłam na firmę www.unique.dywilan.pl, która daje możliwość własnoręcznego zaprojektowania dywanów. Sama stworzyłam dywany, które są idealnie dopasowane do mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje biuro wyposażyłam w dywany od www.axprocarpets.com – świetna jakość, polecam, szczególnie do większych powierzchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka45333
Polecę Wam internetowy sklep z dywanami - https://www.kochamydywany.pl/dywany-shaggy Nie wiem, czy znacie i czy lubicie, ale uważam, że mają bardzo fajne produkty w dobrych cenach. W sklepach są one czasami dużo droższe, a jakość taka sama, więc może lepiej wszystko porównać zanim na cokolwiek się zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobry sklep z dywanami na stronie https://7kd.pl/. Ja sobie jakość bardzo chwalę, kupowaliśmy tutaj w zasadzie wszystkie dywany do naszego domu plus chodnik do przedpokoju. Porządny materiał nie niszczy się, dość łatwo można odkurzyć cały brud z włosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojmiasto

UWAGA! Ostrzegam przed firmą Paweł Grzybowski - prowadzi sprzedaż dywanów. W sklepie Pawła Grzybowskiego w ogóle nie było wywieszonych cen na dywanach, a część dywanów miała zamazane metki z informacjami o składzie surowcowym. Ulotki informowały, że syndyk masy upadłościowej wyprzedaje dywany w związku z  upadłością największej hurtowni w regionie z dywanami. W sklepie sprzedano mi dwa sztuczne dywany jako dywany w 100% z naturalnego jedwabiu. Co więcej, jak przyszłam z reklamacją, to jeden z pracowników Pawła Grzybowskiego był bardzo agresywny, groził mi pobiciem i zastraszał mnie. Policja musiała interweniować. Teraz Paweł Grzybowski chyba dalej działa na terenie Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłączeni sklep 7kd.pl - profesjonalna obsługa, super asortyment. Polecam, zawsze pomogą i doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×