Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlexandruniaK

Pozłacany zegarek...

Polecane posty

Witam. Jakiej Firmy polecacie pozłacane zegarki? Chciałabym aby zaraz mi się nie wytarł :/ Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADRIATICA :)
Ja mam od czterech lat zegarek marki Adriatica. Noszę go od zakupu BEZ PRZERWY. Tylko zdejmę, umyję się i nawet na noc go mam. I zero jakichkolwiek wytarć, rys. Jest wciąż piękny, jak nowy. Błyszczący, nic nie wyblakły. Szczerze polecam. Jeśli ten kiedykolwiek się zużyje to na 100% kupię znów Adriaticę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronach www.poisonstore.com znajdziesz wiele modli eleganckich zegarków takich znanych marek jak lacoste, Diesel. Fossil. Emporio Armani czy Michael Kors. To konkurencyjna cenowo oferta sprzedaży outletowej po atrakcyjnych cenach oryginalnych produktów. Szybka wysyłka, kompleksowa obsługa i bogaty asortyment to zalety godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo modeli od przeróżnych producentów możesz znaleźć na www.modny-zegarek.net. Z pewnością coś fajnego tam znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam zegarek Adriatica i super się sprawdza, ale ogólnie szwajcarskie zegarki są bardzo ładne i trwałe. Możesz sobie zobaczyć w sklepie http://www.zegarki24.pl/, mają tam właśnie zegarki szwajcarskich marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1110
Od 18 lat noszę adriaticę pozłacaną,na bransolecie.Zero rys ,zadrapań,kolor "złota" jak nowy.Mąż ma ,tylko ,że na pasku,podobnie ,zero śladów użytkowania.Niedawno kupiłam chrześniakowi na 18 urodziny chronograf a8208,pozłacany.,na bransolecie.Za kilka dni dowiem się czy prezent trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie kupuj z us polo assn. Miałam i niestety po miesiącu stracił kolor. Może MK? Jakiś powód popularności tych zegarków musi być. Fossil ma też naprawdę fajne złote zegarki w stosunkowo niskich cenach. Ja swój zamówiłam na https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/na-bransolecie Lubię ten sklep bo dają dużo czasu na zastanowienie się, przyjmują zwrot jakoś do roku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, dosyć droga jak na zegarek ale w tej cenie mamy i stosunkowo wysoką jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rookie01
pine88 na https://e-zegarek.pl/ ceny zaczynają się od 310 zł za męskiego i damskiego Cheapo, więc nie tak dużo za porządny zegarek. Zajrzyj i popatrz, na pewno coś dla siebie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Sporo pozłacanych zegarków jest w Time Trend, zegarki w dobrej cenie, zdecydowanie polecam, salon polecany i znany przez większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×