Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzeniara88

czy to ciąża czy mi się wydaje???

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Staramy się z mężem o maleństwo. W sumie pierwsze poważne próby w tym kierunku były od 1 do 4 listopada. W środę powinnam mieć okres. Jest piątek i dalej nic. Po 12 dniach od pierwszej próby zrobiłam test-wynik negatywny. Kilka dni później to samo. Dzis rano tez zrobiłam test-jedna kreska bordowa a drugą zobaczyłam po paru minutach ale byla taka ledwo ledwo. Boję sie kazdej wizyty w toalecie bo mysle ze zacznę mieć krwawienia. Mężowi jeszcze nie mówiłam. Jakiej firmy test najlepiej kupić żeby rozwiać wątpliwości? Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkepenke
jesli druga kreska byla nawet malo widoczna to i tak wynik jest pozytywny czyli jestes w ciazy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytaj w aptece czy maja test o czułości 10 mlU/ml jak tak to taki będzie najdokładniejszy a jeżeli takiego nie maja to kup test Amil on jest o czułości 20mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to było tak
test jest wazny do 10min po zrobieniu. idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pojde po pracy do apteki. Od rana mysle czy ta kreska tam byla czy mi się wydawało. Ale na poprzednich testach nic nie zobaczyłam... Sama juz nie wiem. A do tego badania musze byc bez posiłku? Ile takie badanie kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bogato
Idz na bete, kosztuje okolo 30 zl a jest bardziej miarodajna niz testy z apteki. I wczesniej wykaze ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w sobote to lab pracuje?
zrób jeszcze jeden test z porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Maja czynne 6 dni w tygodniu. Zastanawiam sie ze chyba kolejny test zrobię dopiero w niedzielę rano a nie jutro. Okresu dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboratorium bylo rano nieczynne. Okazało się że w sobotę pracują od 8. Kupiłam w aptece test strumieniowy. Zrobię go jutro rano. Miesiączki dalej ani śladu. Już się powoli w duchu cieszę :-) narazie nikomu nie mówiłam. Piszę o tym tylko tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A po ilu minutach zobaczyłaś drugą kreseczkę? Na ulotce pisze, po jakim czasie wynik jest niewiarygodny już czyli może być fałszywie pozytywny ale jeśli zmieściłaś się w czasie to nawet taka bledziuchna kreseczka oznacza ciąża :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślałam, że druga
kreska wychodzi odrazu, po kilku, kilkunastu sekundach jeśli jest się w ciąży?a nie "zastanawia" się kilka minut :PMi wyszła też blada kreska ale odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga kreska- ta ktora jest zawsze tez sie po jawiła dopiero po chwili. inny ten test byl niż te które robilam wczesniej. Chyba pre-test sie nazywał. Ten z moniką mrozowska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga kreska- ta ktora jest zawsze tez sie po jawiła dopiero po chwili. inny ten test byl niż te które robilam wczesniej. Chyba pre-test sie nazywał. Ten z moniką mrozowska a ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson_0023
Czy naprawdę wszyscy muszą wiedzieć, że Ci się odbija serem?!?!?! Litości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 6ciu dniach
od zapłodnienia bodajże :P ( nie od stosunku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślałam, że druga
Ja miałam pink test. Daj jutro znać co Ci wyszło z tego testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiączki dalej brak. Test ciążowy leży w łazience przygotowany. Mąż mnie zapytał czy nie powinnam mieć okresu wiec jutro na wynik będziemy czekać razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:48 [zgłoś do usunięcia]Robson_0023 Czy naprawdę wszyscy muszą wiedzieć, że Ci się odbija serem?!?!?! Litości..... ------------------------------------------------------------------------------------------------ hahhahhaaaaaaaaaa :D otóż to ! Autorko może opisz jeszcze jaki masz dziś śluzik i zapaszek z piczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiemleczkkkko,
a ja miałam okres 1 dzień, zatrzymał mi sie , teraz zero plamień , bardzo głowa mnie boli, nic poza tym , zrobiłam rano test i bladziudka druga krecha, jednak sie zastanawiam czy to nie było poronienie samoistne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam co będzie dalej. rano zrobię test i napiszę jak wyszedł. odczekaj kilka dni. przynajmniej tydzień. czytałam ze hcg utrzymuje się w krwi nawet po porodzie... trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiemleczkkkko,
wwzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×