Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merli

zdrada wyrazona slowami...

Polecane posty

Gość merli

Bardzo go kocham i wierze ze on mnie tez, uważam ze nie umiałby mnie zdradzić, jednak zdarzyło się coś w co do tej pory nie mogę uwierzyć. Spotkał się z kolegami, były tam dziewczyny i powiedział im ze nie jest już ze mną, ze jest wolny, co więcej dowiedziałam się tego od tych dziewczyn a nie od niego, jeszcze w momencie kiedy sama wtargnęłam na to spotkanie. bardzo mnie przepraszał, powiedział ze wie ze zawiódł ze będzie się starał to naprawić żebym mu dała szanse i ze zrobił to bo widział ze jedna z nich jest nim mocno zainteresowana i nie chciał mnie z nią zdradzić ale chciał czuć się przez nią podrywany, powiedział ze nic dla niego nie znaczyła i ze jest dla niego małolatą której nigdy by nie dotknął ale chciał poczuć się adorowany..... nie wiem co mam zrobić w takiej sytuacji, zastanawiam się nad rozstaniem chociaż i tak wierze w jego miłość , czy powinnam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xixixx
dobrze wiesz co powinnas zrobic.. zostawic go, ja bym nie potrafila byc z kims, kto mimo ze mnie kocha, potrafi powiedziec ze nie jest ze mna, tylko dlatego zeby byc adorowanym. to cos strasznego jak dla mnie :o zreszta watpie ze powiedzial to tylko dlatego zeby byc adorowanym... ewidentnie chcial ja wybzykac niezobowiazujaco, tacy sa faceci, im szybciej to zrozumiesz, tym ci lzej bedzie na sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnosc nad marnosciami . .
dziewczyno do cholery! niech twoj facet poniesie konsekwencje.. niech go zaboli, chociaz jednego faceta na ziemi, powinnas tak zrobic w imie wielu kobiet... ktore sie upokarzaja byle tylko byc z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnosc nad marnosciami . .
podziwiam ciebie, ze taka opanowana jestes, ze sie zastanawiasz, ze piszesz na forum.. by mnie na miejscu szlag trafil, po prostu odwrocilabym plecami do goscia i poszla jak najdalej od niego :o dla mnie to bylby ewidentny koniec. skurwysyny jebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufdrrrt
nie wiem na co ty czekasz,wyparl się ciebie to chyba gorsze od zdrady ,niektórym dziewczynom to pluc w oczy a one mówią ,ze deszcz pada i na siłe pchają się facetowi na kvt@sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila1555555
gdybys nie nadeszla to ją bzyknął a na koniec by cię przeprosił i tez pisałabys na kafe a pózniej wybaczyła,olej go ,pełen swiat facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merli
kazdy popełnia błedy, watpi w miłosc ma chwile zapomnienia, on nie zdradził mnie fizycznie, zrobił to w swoich słowach ale moze warto wybaczac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnosc nad marnosciami . .
nie warto IDIOTKO OD SIEDMIU BOLESCI! :o ja pierdole jakie baby sa naiwne az wstyd mi ze jestem kobieta! :o niektorzy faceci maja racje ze kobiety to naiwne kurwy, a wybacz mu, niech sie smieje z ciebie naiwna dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA- ona wkurzona
Hmm... każda wymówka jest dobra, o ile w nią uwierzysz. Wiesz.. sama mam koleżankę, która jest z facetem 3 lata, w przyszłym roku mieli się zaręczać i planować ślub. On jest jej pierwszą największą miłością, a ona jego. Dawno nie widziałam tak udanej i dobranej pary. Albo tak tylko mi się wydawało... Kilka miesięcy temu jej chłopak musiał wyjechać na 2 miesiące na delegację z pracy ( zaoferowali mu 3 razy wyższe zarobki i posadę kierownika w innym mieście). Bez wahania się zgodził, moja koleżanka też gdyż stwierdzili że odłożą więcej pieniędzy na ślub. No i wyszło szydło z worka.... Koleś co wieczór umawiał się z inną panienką i z każdą się ruchał. Nie mam pojęcia w sumie ile ich było, ale został złapany na gorącym uczynku, koleżanka miała też dowody w postaci sms-ów, telefonów i o dziwo zdjęć, które sam robił w łóżku tym laskom. Maaasakraaaa !!!! Byłam w szoku.... a wiesz jak się wytłumaczył ? Że chciał się wyszaleć przed ślubem ;) Dlatego zaliczył ok. 50 panienek ;) Miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×