Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebuje waszej opini

Czy zwiazałybyscie się

Polecane posty

Gość Potrzebuje waszej opini

z osobą,która w żaden sposób nie odpowiada wam jako partner/czy też partnerka jeśli w waszym domu rodzinnym nie działoby się za dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje waszej opini
A możesz bardziej rozwinąć swoją odpowiedż? Ja zastanawiam się bo mam już swoje lata(szansy na normalny,kochający związek napewno nie),mam nieciekawą sytuacje w domu i to pomogłoby mi mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko oko
spokój?? chyba raczej dodatkowe zmartwienia. a jeśli jeszcze przywiązałabyś się do takiego niepasującego partnera(jak to z czasem bywa) wtedy trudno by było nawet się wycofać, gdyby było jednak źle. Wiekiem się nie przejmuj tylko otwórz na świat i nowych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahheea
to zależy co kryje się pod 'działoby się niedobrze' i tego, jakie plusy mam w zapasie (wykształcenie, praca, talenty, zdolności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
znam cos takiego, oczywiscie wedlug mojej opini ona do niego nie pauje, ale zyja z soba juz chyba 7 lat i nie wyglada na nieszczesliwa kobiete. W swoim poprzednim zwiazku widac bylo, ze nie jest jej dobrze mimo tego, ze ogolnie wygladali na dobrana pare. W jaki sposob on ci nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuje waszej opini
wokulski spieprzaj akurat twoje zdanie gowno mnie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×