Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 87998oo

Poszukuję miłej dziewczyny na stały związek

Polecane posty

Gość Firce93
Stałego związku ?? :D hahaha a pierwsze z czym wyjechałeś to żeby sobie porżnąć :) Sam sobie przeczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomcykkucyyk
ja bym chetnie sie z Tiba spotkała, ale niestety za daleko mieszkamy od siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hngdrijtgtfh
a dziewica moze byc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87998oo
Nie nie jestem jebaką i nie wspomniałem o tym pierwsze tylko najpierw napisałem swoje cechy i tak dalej a dopiero w którymś tam poście napisałem że lubię seks, czy to takie trudne do ogarnięcia ? Nie jestem zboczeńcem i prawikiem który szuka przygód tylko facetem po przejściach który szuka stałego stabilnego związku z fajną atrakcyjną i inteligentną kobietą czy to tak dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87998oo
A czy dziewictwo automatycznie Cię skreśla ? jak myślisz ? bo skoro zadajesz takie głupie pytanie to pewnie sama nie wiesz czego chcesz. Ale uprzedzając napiszę " TAK " może być, to nie ma znaczenia czy jesteś dziewicą czy nie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trytytytty
dlaczego głupie ? nie każdy facet chce dziewicy jak chce mu się tylko ruchać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87998oo
A skąd wiesz że mi się chce wiecznie "ruchać" ??? Bo napisałem że lubię ostry seks ? Dziewczyno opanuj się, to że lubię ostry seks to o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JonsonBaby
Dla mnie jesteś zwykłym ruchaczem jebaką sam się odpowiednio scharakteryzowałeś pewnie nawet nie zdając sobie z tego sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emtivi
sam powiedziałeś ze mógłbyś codziennie sam sobie przeczysz i widać że sam nie wiesz czego chcesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła dziewczyna na stały związ
fajnie byłoby poznać kogoś takiego jak ty, zapowiada się ciekawie, w końcu mężczyzna przez duże em, a nie jakaś popierdółka ;) Mam 21 lat, też jestem ze Śląska. Gdzie można z tobą pogadać na privie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87998oo
Widzę że tylko jedna osoba, no może dwie potraktowały temat na poważnie. Do dziewczyny 21 lat, napisz do mnie na priv pepemacaroni@wp.pl odpiszę zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34325434565476
a mlodsze juz nie chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87998oo
To zależy jaki masz charakter, oczywiście nie oceniam ludzi po wieku bo już nie raz się na tym przejechałem. Jeśli masz dajmy na to 18 lat a masz poukładane pod czaszką to jak najbardziej jestem zainteresowany ale jeśli masz głupoty w głowie to nie nie marnuj mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34325434565476
19 lat. Wiesz... i vice versa. Opisałeś się w samych superlatywach, a dobrze wiemy jak duży przywilej ma internet do koloryzowania :) Tutaj ja mogę być Angeliną Jolie i uwierzysz, bo tak piszę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87998oo
Wiem dlatego napisałem POSZUKUJĘ a nie że się zwiążę bo nie mam pewności ani ja ani Ty że przypadniemy sobie do gustu. Internet wykorzystuję tutaj jako pierwszorzędny kontakt z kimś kto się zainteresuje moją ofertą a reszta przyjdzie później, trzeba przecież z sobą porozmawiać, poznać się a dopiero później można stwierdzić czy coś z tego będzie. Powyżej napisałem swój mail, jak jesteś zainteresowana to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalna prostituta
a suczki bys nie chcial ?????????????????????????????;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustavoos
ty szukasz gąski do stalego ale jebania a nie zwiazku hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michau25
a jakaś z pomorza też może szuka faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×