Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka69

Faceci, dlaczego zdradzacie?

Polecane posty

Gość załamka69

Dlaczego faceci zdradzają? Proszę, żebyście mnie oświecili. Ja wiedziałam, że większość facetów zdradza ale nie sądziłam że chyba z 90 % -_-. Wczoraj na imprezie było pełno kumpli mojego eksa, tak się upili, że wykorzystałam okazję pytając jednego czy mój były mnie zdradzał. Początkowo się bronił, ale później kiwnął głową, że tak...No to myślę sobie ,no spoko, raz był do przewidzenia jak się na niego po raz enty wydarłam bez powodu. Ale po tekście " ja mu tyle razy mówiłem, co Ty robisz, bo wiedziałem jaka Ty jesteś" no kurwa mać, poryczałam się, choć już go nie kocham (tutaj, w tym wpisie, moja zasada do nie przeklinania absolutnie NIE OBOWIĄZUJE ), przecież ja wiedziałam 24h na dobę co on robi, pisał mi kiedy był w domu, szedł spać,przecież codziennie się widzieliśmy! to jest jakiś obłęd, po co z kimś być skoro się go okłamuje, że idzie się spać a wyłazi się na jakieś imprezy i wyrywa sobie inne laski, no PO CO! Nie lepiej zerwać i to robić o czystym sumieniu!? Wczoraj podbijało do mnie 2 tych kumpli, którzy również mają laski więc jak przyjacielskie tańce zamieniały się w macanie po dupie dawałam sobie siana. Na koniec imprezy poderwał mnie tak cudny koleś, że zabiła bym moją kumpelę, że mnie odciągnęła od niego jak miałyśmy error z Pati ( upiła się i koleś,którego znałam z widzenia się nią zaopiekował i chciał iść z nią do siebie na chatę,a ona chciała z nim iść -_- , co najlepsze ON TEZ MA DZIEWCZYNĘ) No to tańczę tańczę z tym moim "modelem" i się go pytam -a Ty też masz dziewczynę? bo dzisiaj taka moda i mnie sami zajęci podrywają! Na co on odpowiada - oczywiście, że nie! Ale 10 minut później okazało się, że to kumpel od Ali chłopaka, pytam się go - i co fajny on jest czy jakiś burak? a on na to - fajny, ale ma narzeczoną! MÓZG ROZJEBANY. I niech mnie jeszcze raz kiedyś ktoś wyśmieje, że dla mnie KONTROLA JEST PODSTAWA ZAUFANIA. Bo ja nigdy nikomu nie zaufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 33,3
to sie kurwa wstrzlilas w dzial:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lk knk
bo tak ich natura stworzyla i lubia seks najlepiej z kilkoma dziewczynami a stale zwiazki ich nudza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×