Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pałeczka2

Eks mojego męża..

Polecane posty

Gość Pałeczka2

Eks mojego męża ożeniła się z Jego bratem. Ona dalej koch mojego meża daje mu lisy miłosne itp.. Mój szwagier często wyjeżdza w delegacje wię ona wtedy to robi. Nie wiem co mam zrobić, żeby przestała. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeczka2
Wszystkie święka, imieniny, urodziny ona na wszystkich jest. To jest po prostu nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Pogadalabym o tym z jej mezem. To takze jego problem, nie tylko twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeczka2
Ale co mam mu powiedzieć Hej szwagier twoja żona kocha się w Twoim bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty masz robić? a co tobie do tego? to twój, pożal się boże, mąż ma coś zrobić ruszyć dupę i odciąć się od byłej za trudne dla niego? to kogoś ty sobie na męża wzięła? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeczka2
Mój mąż rozmawiał z nią za każdym razem jak tylko coś zrobiła. Ale to nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba jakoś mało przekonujący jest albo chce być i dobrze mu to idzie nie bój się, jak facet czegoś chce, to swego dopnie twój mąz najwyraźniej NIE CHCE odseparować od siebie byłej i tyle 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeczka2
Odseparowane jest nie możliwe, bo przecierz to żona jego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Ewa
jeszcze raz krótko, ale sensownie podsumowała temat. Zawsze miło czytać Twoje posty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jego brata a nie jego chyba nie żyjecie w komunie z bratem? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeczka2
A ty teraz proponujesz, żeby nie spotykał się z bratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego spotykac się z bratem a co innego pozwalać podrywać się swojej byłej nie broń go, bo jest palantem i tyle 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli rozmowy z ex nie przynosza efektu, mąż powinien załatwić tę sytuację z bratem - może zacząć od pokazania mu listow, które wysyła mu jego żona myśle, że brat się sam odseparuje - albo od żony, albo od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Pałeczka2 Ale co mam mu powiedzieć Hej szwagier twoja żona kocha się w Twoim bracie. Nie, pokazac mu listy milosne o ktorych piszesz. I najlepiej to zrobic w obecnosci och obydwojga, to znaczy tej pani i jej meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeczka2
Nie chciała bym, że brat mojego męża odwrócił się od mojego męża, bo są zrzyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wolisz, żeby odwrócił się od ciebie i bzykał swoją była? w końcu wszystko zostanie w rodzinie ... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pałeczka2
Mój mąż nigdy nie poszedł z nią do łóżka. O tóż mąż ma jeszcze jednego brata, z którym mam dobry kontakt powiedział mi, że ostatnio mój mąż poweidział Mu, że kocha mnie i jestem Jego oczkiem w głowie. Denerwóje mnie Ona, która wieczne ma jekieś ,,ale'' jak ostatinio na imieninach teściowej mąż mnie przytulił to myślałam, że mnie pogryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Pałeczka2 Nie chciała bym, że brat mojego męża odwrócił się od mojego męża, bo są zrzyci. Wiesz, masz straszliwie glupie myslenie. Masz problem, ale nic z nim nie chcesz zrobic. No coz, samo sie nie rozwiaze. Albo w koncu cos zrobisz, albo sie przyzwyczaj. I juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna121
Ale ja kompletnie nie wiem co robić. Jestem w ciąży zagrożobej i to wszystko mnie przytłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×