Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożena. *

Co ile wymieniacie ściereczkę w kuchni ?

Polecane posty

Gość Bożena. *

Chodzi o tą ścierkę,wilgotną która jest z gąbką przy zlewie. Wyciera się nią stół,blaty w kuchni na mokro. Mnie te ścierki chyba wykończą co otworze nową to już robi się brudna taka szmatka. Czy Wy też tak często wymieniacie te ścierki w kuchni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicikicikicikicokicikici
kurva, wy to macie dylematy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena. *
Wiem wiem temat okropnie głupi ale mnie zaciekawił i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie używam takich ścierek
na mokro, mam tylko takie gąbeczki które są połączone z tym jakby drucikiem, wyrzucam je co tydzień średnio i zmieniam na nowe. Takie "suche" ścierki wrzucam do prania po 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też używam tych
gąbeczek, nie cierpie takich ścierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena. *
Blaty,stół po posiłku wycieracie tymi gąbkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też używam tych
tak a w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena. *
Nie widzę problemu każdy robi jak lubi. Ja tą gąbką z szorstką stroną myję garnki i ogólnie używam do zmywania. Chociaż tylko czasem coś myję,bo mam zmywarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używam żadnych ściereczek ani gąbeczek, kojarzą mi się z siedliskiem bakterii do mycia naczyń używam gąbki, wymieniam mniej więcej raz na dwa tygodnie do wycierania blatów i reszty kuchni powyżej podłogi używam jednorazowych nawilżonych chusteczek myjąco-dezynfekujących z lidla na sucho nie wycieram, czekam aż samo wyschnie jak coś sie rozleje, to gąbka, potem sucha ścierka zwykła 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman kucik
moja zona wymienia codziennie z tego co widze, codziennie inny kolor, a gabki nie pytajcie :D bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąbka - siedlisko bakterii
ale naczynia nia myjesz przez 2 tygodnie. logika jak z doopy, no ale trzeba jakoś dogryźć buehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zderrr
Do mycia naczyń używam gąbki - jak mi się coś rozleje, albo blat jest mokry to wycieram ręcznikiem papierowym. Ścierką bawełnianą wycieram tylko umyte naczynia. Piorę ją tak średnio raz na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyyyyyyyyyyyy!!!!
gabka co 2 tyg, przeciez to same bakterie po takim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitte
ja te mokre sciereczki lezace kolo zlewu tez piore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyyyyyyyyyyyy!!!!
scierki bawelniane dzis zuzylam 3 i od razu w koszu na pranie, no ale mam ich duzo i bardzo czesto wymieniam jak np gotuje dla wiekszej ilosci osob to zawsze sie przy tym cos nabrudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąbka - siedlisko bakterii
a co to za filozofia taką ścierke wymoczyć tak samo jak tą gąbkę? :D jak widać ciebie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena. *
Nie chodzi mi o te ścierki bawełniane suche którymi polerujemy np. sztućce czy szkło. Piszę o tych w zlewie/przy zlewie gąbka i ścierka mokra. Ja też mam ręczniki kuchenne papierowe-rolka strasznie szybko mi idzie ;-) Ja szmatki na mokro używam ok 10-14 dni ale po tym czasie wyrzucam i otwieram nową,bo starej nie opłaca mi się prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gąbki nie wymaczam, tylko bardzo dokładnie myję w płynie do mycia naczyń właśnei takei wymoczone ściereczki śmierdzą na kilometr w co drugim domu takie widuję, a raczej - wywąchuję mimo woli 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiej mokrej ścierki przy zlewie nie mam na zlewie jest tylko gąbka i płyn do naczyń 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąbka - siedlisko bakterii
ale ściereczke też można dobrze przeprać w płynie kilka razy dziennie. weź bo pierdolisz jak potłuczona, ścierka -szajs, gąbka siedlisko bakterii przy czym jej używa 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo , jest ewunia
k.. , nie było mnie tutaj rok. Myślałam że ten kurwiszon ewa33 juz zniknęła z forum. Ale nie, ta ... jest wiecznie zywa. jak lenin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ewka to taki forumowy
troll każdy temat potrafi zjebać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąbka - siedlisko bakterii
tsa nie hodujesz, myśli, że przepłuka w płynie i już ma super dezynfekcje buehehe. a to są jeszcze twoje słowa: nie używam żadnych ściereczek ani gąbeczek, kojarzą mi się z siedliskiem bakterii. ale tępe raszplisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksepatrzei gapie
ewka, idz kobieto i zmien stringi na wiekszy rozmiar bo te ewidentnie cie uwieraja i wciskasz sie wszedzie tam, gdzie nie powinnas dokladnie jak te twoje stringi w dupsko 1 wszyscy maja cie juz dosyc kobieto:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąbka - siedlisko bakterii
hahah ale mi pocisłaś :classic_cool: "sory, ale nie" buehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
tę co mam to mam już kilka miesięcy, uwielbiam ją, nie niszczy się. Piorę ją z ręcznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo , jest ewunia
cytat: 17:26 Ewa, 33 ja gąbki nie wymaczam, Co znaczy "wymaczam"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dulce ...
Kiedys wasze mamy te sciereczki dluzo rzadziej wymienialy i jakos was bakterie was nie zezarly ;) Trzeba miec kontakt z bakteriami , inaczej walnie wam sie imunologiczny ;) A uzywanie ton reczniczkow papierowych jest nieekologiczne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena. *
Zadałam tylko niewinne pytanie o ścierkę kuchenną. Jak widać na kafeterii każdy temat dobry do kłótni ;-) W Tv widziałam kiedyś rady aby te ściereczki wyparzać co jakiś czas i prać w pralce. Ale u mnie te ścierki nadają się tylko do wymiany po 10-14 dniach, ale gorącą przegotowaną wodą wyparzam je co 2 dni. Najczęściej kupuję z viledy ale po co ta jakość jak i tak u mnie po max 2 tygodniach są do wyrzucenia... http://www.sklep.vileda.pl/produkt/sciereczka_kuchenna_style_2_szt.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×