Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latająca.... ..

Wizzar problem z bagażem pomóżcie, proszę.

Polecane posty

Gość latająca.... ..

Siostra zabukowała mi bilet na 10 grudnia do Londynu ale nie zaznaczyła że ma być to duży bagaż podręczny i jest tylko mały jak to zmienić? Bo jak wchodzę na stronę to nie można nić zmienić w rezerwacji Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca.... ..
halo możecie mi powiedzieć jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiokik
mozesz dokupic bagaz na stronie wizzaira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca.... ..
ale jak dokupić gdzie jest taka opcja? Dzwonić nie chcę bo za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiokik
jak wejdziesz w rezerwacje, to jest taki rozowych przycisk dodaj uslugi i tam mozesz dodac duzy bagaz podreczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca.... ..
co ty mówisz 4,50 za minutę to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiokik
poniatowski, nie pierdol bzdur jak nie masz pojecia w temacie. Rozmowa z infolinia wizzaira to conajmniej kilkadziesiat zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca.... ..
Gdy wchodzę na stronę i podaję numer rezerwacji wyświetla mi się że Nie można dokonać modyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiokik
bo musisz sie zalogowac na konto i wtedy wybrac rezerwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da sie dokupic bo ja tak
robilam, ale jesli masz zarezerwowany powrotny to automatycznie wybierze ci w obie strony i nie da sie tego zmienic. Zeby dokupic torbe w jedna strone musialam zadzwonic na infolinie - to trwa jakies 2 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca.... ..
ale jakie konto? siostra mi bukowała bilet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca.... ..
To napisz mi proszę jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiokik
siostra musiala utworzyc konto na iwzzairze, aby kupic tobie bilet. Skontaktuj sie z siostra i powiedz, aby podala ci login i haslo, bo zeby dodac uslugi, trzeba byc zalogowanym i wtedy wejsc w rezerwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca.... ..
o kurcze czy to musi być takie skomplikowane? A jak myślicie gdybym podjechała na lotnisko w tym wypadku do Rębiechowa to na lotnisku mogę dokonać zmiany w rezerwacji i zmienić na duży bagaż podręczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiokik
gdzie ty tu widzisz problem? Zadzwon do siostry i powiedz, zeby dodala ci bagaz, co w tym skomplikowanego?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca.... ..
ok tak zrobię dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca.... ..
Poniatowski Ja proponuję dobrego psychiatrę odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×