Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dalma

Co zrobić

Polecane posty

Gość Dalma

Witajcie Mam problem wypowiedzcie się proszę co zrobić, 2 mesiącę temu adoptowałam psa, z opisu spokojnego brak agresji, dogaduje się z kotami (posiadam takowego od 6 lat też adoptowany) idealny dla rodziny z dzieckiem takowe też posiadam. Niestety w pierwszym miesiącu ukąsił moją córkę 2 razy delikatnie ale ślady miała, nie było nas przy tym myśleliśmy że niechcący, albo że dziecko sprowokowało, dwa dni temu zrobił to po raz 3 mocniej bez widocznej przyczyny, z kotem jest tak że przebywają non stop innych pomieszczeniach. kot sika ze strachu jak widzi psa. Pies rzuca się na spacerze na każdego napotkanego psa - dziś o mało nie zagryzł małego psiaka nie utyrzymałam go na smyczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiadkowa Jehowy in Orange
ja bym reklamowala, tylko musisz miec paragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na Twoim miejscu z przykrością ale jednak oddałabym psiaka. Ciężka decyzja ale pomyśl o tym, że masz dziecko. Spokojne psy potrafią zaatakować a co dopiero takie które przejawiają agresję. Mało to się w tv słyszy ile to dzieci pogryzły (albo zagryzły :O ) chyba nie chcesz, żeby to spotkało Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalma
To bardzo trudna decyzja, bo nie wiem czy pies się aklimatyzuje jeszcze, może czuje się nie pewnie i dlatego tak reaguje, piesek jest nie pełnosprawny i trudno mu będzie znaleść nowy dom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×