Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariiika

Teraz tylko czekać aż bede w ciąży.

Polecane posty

Myślicie ze na pogotowiu wypisza tabletki anty? W pracy siedze do wieczora, mojego ginekologa nie ma, a wprzychodzi sie pochorowali i tez dzisiaj nikogo nie ma. CO ROBIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamam
to narazie sie nie ruchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ruchałam" sie dzisiaj w nocy i w ciagu 7 dniowej przerwy i boje sie ze jak nie wezme tabsy to i tak bede w ciązy;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkkkkkkkk
boże, co za debilka:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZADowolona kurrkkkaa
podrap sie po psitce reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzisz do neta, wpisujesz w gg pogotowie ginekologiczne warszawa i są numery do lekarzy ktorzy ci przez telefon wypiszą recepte na 72h po i nawet przywiozą . koszt takiej recepty ok 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
a po co jej 72 h po? ona chce normalne tabsy ale tez sprobuj zadzwonic, moze sie da zalatwic kiedy masz zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w goole".... tylko to w sytuacji gdy na serio masz podejrzenie że moglas wpasc np peknięta guma w plodnie dni, itd....teg bełkotu o tej tabsie i przerwie nie zrozumialem wiec sie nie wypowiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:57 [zgłoś do usunięcia] Mariiika "Ruchałam" sie dzisiaj w nocy i w ciagu 7 dniowej przerwy i boje sie ze jak nie wezme tabsy to i tak bede w ciązy;/;/;/ http://www.voila.pl/093/maht1/index.php?get=1 &f=1 xxx jesli chodzi o anty to kazdy gin ci wypisze bez problemu...... mojej wypisal lekarz rodzinny znajomy jak sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
kurwa czytac nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o 21 powinnam wziąć tabletke, a do 21 siedze w pracy. Liczyłam ze moj gin bedzie i podjade po pracy po tabletke, ale ze nie ma wysłałam mame do przychodni do drugiego gina a tam tez chorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggd
matko a w aptece ci nie dadza? ja tak czesto robie prosze o tabletki i mowie ze recepte przyniose np za tydzien bo wtedy mam wizyte chyba masz jakas apteke w ktorej robisz zakupy i cie znają z widzenia chocby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam... i tu problem, wcześniej miałam to zdarzyło mi sie tak zrobic i nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie choruje wiec nie robie zakupów i nie kupuje nic w aptece prócz tabletek anty, a to i tak nie w jednej, poprostu jak trzeba to facet bedac w ciagu dnia w pracy na miescie kupi w jakiejs aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
ale popros, moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO 21 siedze w pracy....;/ a apteki nie sa chyba tyle czynne. Jedynie cało dobowa, a tam te mendy nic nie wydzadza. Może weterynarz mi wypisac moze?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłabym tez chyba wziąć tabletke jutro rano i o 22 następna, ale... do srody siedze od 7 rano do wieczora w pracy. Ja pierdole ze tez nie pomyślałam szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa panienka
To trzeba się było ruchac w nocy dzisiaj? Nie można było 2ch dni poczekac? Sama sobie ejsteś winna, skoro masz mózg między nogami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje sobie 3 opakowania;/ zapomniałam, a jeszcze weekend był wiec tez dupa nic załatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to było bez finału, ale to nigdy nic nie wiadomo czy cos tam nie uleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym czemu miałam czekac 2 dni, nie wiedziałam ze lekraze sa chorzy i ze nie bedzie ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia to ty jestes
a nie myslalas zeby popytac kolezanek? moze maja recepte albo tabsy w domu niepotrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa panienka
Człowiek, któy naprawdę nie chce ciąży NAPRAWDĘ sięzabezpiecza, z kilku stron. Kupuje/załatwia wcześniej tabletki, a nie czeka na ostatnia chwile i uda sie albo nie uda się :O albo chociaż zakłada gumkę... Ty masz chyba IQ niższe niz nr buta dziewczyno, lekarze też moga się rozchorować, gratuluję ciąży, bo pewnie w niej bedziesz, tylko dzieciaka szkoda, że ma taką durna jak but matkę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×