Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yurjd745jhnsd

ile kosztuje wynajęcie małego magazynu

Polecane posty

Gość gość
Koszt wynajęcia to jedno, ale drugie to także koszt jego wyposażenia! Nie zapomnijcie o kratach pomostowych,ktore ułatwią poruszanie się na takim magazynie :) Profesojnalne kraty, a także inżynierów i specjalistów, który odpowiednio zaprojektują jak je zastosować, znajdziecie w https://metalexport.biz/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny są mocno zróżnicowane, dlatego najlepiej kontaktować się z firmami oferującymi takie usługi w Twojej miejscowości. Ja wynajmuję halę od firmy www.operis.com.pl. Myślę, że będą Ci w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajecie nie jest wielkim kosztem ale gorzej z wyposażeniem takiego magazynu, sprawdź np. http://lidal.pl jak szukałbyś palet drewnianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witam. Sam niedawno inwestowałem w nowe regały i udało się dobrać cały system w Mag Complex, prowadzą swoją stronę na https://www.mag-complex.pl/. Poza samą sprzedażą realizują też prace montażowe, można całość załatwić pod jednym adresem co znacznie ułatwia sprawę i przyśpiesza proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc zdecydowanie bardziej opłacalna jest budowa magazynu niż jego wynajem. Ja zleciłam budowę firmie Commercecon. To co mnie zaskoczyło to duży profesjonalizm firmy. Zajęła się wszystkim - wykonaniem projektu, doborem materiałów budowlanych, a nawet. znalezieniem firmy budowlanej i jej nadzorem, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayhul987
Rzeczywiście, ja również słyszałem, że Commercecon jest porządną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek56

Dużo zależy od lokalizacji, powierzchni i standardu. Ceny mogą mieć spory przedział, dlatego najlepiej kontaktować się bezpośrednio z firmami oferującymi takie usługi. Ja korzystałem z usług www.th-telekom.pl, która zajmuje się pozyskiwaniem umów na użyczenie nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igi

Co do wspomnianego wyposażenia to ja z kolei mogę doradzić wózki z IPZ z okolic Szczecina. Solidna firma z dobrym wyborem i takimi samymi cenami. U nas jest wózek Royal od nich i działa sprawnie, jesteśmy z niego zadowoleni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wankawski

Folie LDPE i inne rodzaje toreb do pakowania produktów w magazynie zamawiamy hurtowo u producenta  www.nowaplast.pl ze względu na korzystniejsze od konkurencji ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Jeśli potrzebowałbyś materiałów pomocniczych, to na pewno palety będą strzałem w dziesiątkę. Polecam ofertę firmy Lidal z której sam korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Jeżeli magazyn to polecam skorzystać z usług firmy SPEC-PACK, która oferuję sprzedaż materiałów do pakowania. Firma oferuję sprzedaż materiałów opakowaniowych typu  takich  jak folia stretch, taśmy pakowe i bandujące, tektura falista, koperty bąbelkowe , koperty i tym podobne. Firma mieści się w Luboniu na  Romana Maya 1. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Wszystkie wcześniejsze rady i opinie na pewno są przydatne ja od siebie mogę jeszcze doradzić aby pomyśleć czy nie warto do takiego magazynu wdrożyć system magazynowy. Takie rozwiązanie to efektywniejsza praca twojego zespołu. Wydawanie dokumentów , kontrola stanów, wysyłka, inwentaryzacja a nawet odwzorowanie twojego własnego magazynu. Dostępne darmowe wersje to dobra decyzja na początek, bez inwestowania podnosisz standard pracy i wydajność. A wraz z rozwojem firmy rozwijasz system.
Zajrzyj na https://weaversoft.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika14

Ja polecam firme Less Mess Storage. Szeroki wybor magazynow, wysoki poziom zabezpieczen oraz dostep 24/h 7 dni w tygodniu, co jest bardzo duzym plusem. Czesto rabaty wiec mozna sie czaic  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz1991

Ja polecam wynajac garaz w Less Mess - 16m2, bezposredni dostep, zabezpieczony oraz jest super oferta teraz na niego bo ok 680 zł za miesiąc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina

A ja wynajmuję w Less Mess w Warszawie. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×