Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze_o_oddpowiedz

przepuklina pepkowa po ciązy

Polecane posty

Gość prosze_o_oddpowiedz

jestem 3 miesiace po porodzie i lekarz wyczuł u mnie przepukline pepkowa. jednak powiedział, zeby przyjsc za jakies 3-4 miesiace (wtedy brzuch juz powinien dojsc do siebie) i wtedy umowimy sie na ewentualny zabieg. Czy to znaczy ze ta przepuklina moze zniknac? Nie dopytałam wczoraj. Czy ktoras z Was miala moze taka syt ze przepuklina pepkowa u osoby doroslej zniknela, zenie trzeba bylo operowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze_o_oddpowiedz
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsddddd
tzn. chodzi ci o to że pępek w ciąży wyszedł na wierzch (jak to zwykle w ciąży bywa) i tak został? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze_o_oddpowiedz
tak, pepek jest troche uwypuklony i jak napne miesnie brzucha na lezaco to powstaje mi powyzej pepka taki jakby namiocik. ale nic mnie nie boli i wg mnie to raczej rozstep miesni brzucha, ale bylam u chirurga i on stwierdzil przepukline pepkowa. Dziwne, bo zupelnie nic mnie nie boli, nawet od jakiegos czasu chodze na aerobik i tez przy cwiczeniach nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze_o_oddpowiedz
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana mam
tak samo przy robieniu brzuszkow powstaje taka gorka po srodku. Ale ja z tym u lekarza nie bylam jestem prawie 4 m-ce po porodzie. Nie boli i w niczym nie przeszkadza a kroic sie nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze_o_oddpowiedz
a nie boisz sie, ze przy ewentualnej przyszlej ciazy moga byc z tego powodu jakies komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze_o_oddpowiedz
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam też mnie to dopadło, niestety. Mogę udzielić kilku informacji jak to u mnie wyglądało. Chętne mamy z tym problemem piszcie śmiało czarnafuria07@gmail.com. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×