Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olikana

samotnosc, gdzie mozna kogos poznac

Polecane posty

Gość olikana

Mam 22 lata, niby mam znajomych, ale czuje sie samotna...chcialabym poznac nowych ludzi, zakochac się. Ale na nikogo nie trafiam, a gdzie poznam na imprezie? Na studiach kogo mialam poznac juz poznalam, tak samo w pracy. Niby Krakow miasto studentow, a moje zycie jest szaro-bure :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ,jestem w Twoim wi
eku ale z Wrocławia:P no i tez jestem kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ,jestem w Twoim wi
ja myśle zapisac sie do jakiej darmowej szkoly policealnej tak tylko dla znajomosci lub załozyc konto na sympati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikana
najgorsze, ze to wpedza mnie tak samo w nostalgie, depreche, niby mieszkam z kolezanka, ale ona ciagle do domu jezdzi i siedze sama w pustym mieszkaniu nie ma sie do kogo odezwac, przez to uczyc mi sie nie chce i tak mnie to doluje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ,jestem w Twoim wi
w sumie na znajomych czy kolezankach jako tak mi nie zalezy bo ich mam ,raczej na facecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikana
ja o sympatii tez myslalam, ale nie wiem czy nie wstyd, jak ktos znajomy mnie zobaczy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ,jestem w Twoim wi
znam to :Djak moje zycie towarzyskie podupadalo to zawalalam nauke i studia:P ,wpada sie w trans pt "nic nie ma sensu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ,jestem w Twoim wi
na tej sympati jest taka chyba opcja ze zdjecia nie moga zobaczyc profile plci przeciwnej albo profile bez zdjec zawsze to cos :P ale tez sie waham :P w sumie mysle sobie ze i tak nie mialabym odwagi spotkac sie z kims z intenetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ,jestem w Twoim wi
tfu tzn tej samej plci :P np blokujesz dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikana
to dla mnie akurat z takim spotkaniem nie byloby problemu :p ale bez zdjec tez mala szansa kogos pozna, bo wiem, ze ja sama bym patrzyla na zdjecia :p ja wlasnie tak mam niby w wakacje duzo pracowalam znajomi z pracy super, a teraz kazdy swoimi sciezkami, a tez nie chce ciagle ja sie odzywac ciagnac kogos gdzies wiec chcialabym poznac nowych ludzi, moze sie zakochac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ,jestem w Twoim wi
ale nie że Ty nie dodajesz zdjecia, tylko blokujesz wejscia na Twoi profil osobom bez fotek :P hehe ja tam na sympati mam konto ale wlasnie bez fotki i nieukatywnione wiec sie nieliczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej:)
witam:) facet, student, 23, tez samotny. Korzystanie z sympatii to żaden wstyd, ale czy ja wiem, ja bym nie korzystał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo ,jestem w Twoim wi
jesli Ty nie mialabys problemu spotkac sie z kims z neta to na Twoim miejscu bym sprobowala z ta sympatia :P można jeszcze kogos poznac np chociazby na przystanku autobusowym czy w autobusie, czasami ktos cos zagada lub na forach tematycznych tego co nas interesuje, lub chodzic na jakies kursy czy wydarzenia.. w naszych miastach zawsze cos sie dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikana
ja wlasnie tez, bo az tak zdesperowana jeszcze nie jestem, mam znajomych jakis :p paszetetem tez nie jestem, ale po co mi na razie konto :p A Ty skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikana
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobie internetu nie brakuje stron tego typu, ostatnio coraz głośniej jest o tej http://snapczat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×