Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miętowakrowa

Zmiana nazwiska a Urząd Skarbowy... ???

Polecane posty

Kilka tygodni temu wyszłam za mąż i zmieniłam nazwisko. Czy mam obowiązek powiadomić US? Coś słyszałam, że od 2012 r. nie trzeba zgłaszać danych. Może znajdzie się jakaś kobietka, która w tym roku wyszła za mąż i mi odpowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w lipcu
wyszlam za maz i zglaszalam,, wzielam od nich druk i wpisywalam nowe nazwisko plus inny adres zameldowania. wczesniej bylo obowiazkowe do 30 dni, teraz obojetnie(przynajmniej w moim regionie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URZĘDNICZKA
JAKO OSOBA FIZYCZNA POBIERASZ DRUK ZAP-3 WE WŁASCIWYM URZĘDZIE SKARBOWYM (PAMIETAJĄC ŻE WŁAŚCIWOŚĆ MIEJSCOWĄ WARUNKUJE MIEJSCE FAKTYCZNEGO ZAMIESZKANIA A NIE ZAMELDOWANIA NO CHYBA ŻE SĄ TAKIE SAME).WYPEŁNIASZ WPISUJĄC NOWE NAZWISKO I SKŁADASZ W URZĘDZIE LUB WYSYŁASZ POCZTĄ.I TYLE.OD 1-GO STYCZNIE 2012 NIE AKTUALNIZUJEMY TYLKO DOWODU OSOBISTEGO NIE MA TAKIEJ POTRZEBY GDYZ FUNKCJONUJE CENTRALNY REJESTR PODATNIKÓW I Z URZĘDU MIESKIEGO WSZYSTKIE DANE NAM PRZESYŁAJĄ.JAKO OSOBA PROWADZĄCA DZIAŁALNOSĆ GOSPODARCZĄ AKTUALIZUJESZ WSZYSTKIE DANE W URZĘDZIE MIEJSKIM ALE JAKO FZYCZNA DRUK ZAP-3 I KONIEC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×