Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spice4566

GRZYBICA POCHWY - RATUNKU !!!

Polecane posty

Gość malakaska

Może być to bezobjawowe, z gumkami różnie to bywa, w wiekszości przypadkow chronią ale bywa, ze można się zarazić. I jak najbardziej kobieta mogła się zarazić od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solme

Chodzi o to, ze od prawie roku uprawiam seks z moim facetem, jest to mój pierwszy facet. I o ile nie miałam wcześniej tak częstych zakażeń, to w trakcie ubiegłego roku praktycznie co miesiąc miałam, ostatnio dwa tygodnie przerwy i znowu. I zastanawiam się czy on mógł mnie zarazić 😞 Rozmawiałam z nim i on niczego nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakaska

Leczycie się oboje? Lekarza ogolnie zalecaja stosowanie prezerwatywy jeśli jeden partner jest zdrowy a drugi jest w trakcie leczenia, ale i tak druga osoba powinna sie leczyć bo łatwo się zarazić od siebie nawzajem. On może mieć grzybicę, Ty możesz się wyleczyć ale z powrotem łapać od niego. Jakie środki stosujesz przy leczeniu? Robiłaś sobie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solme

Nie robiłam sobie na razie badan, ogólnie wstyd się przyznać, ale nie byłam z tym u ginekologa, wcześniej wystarczały srodki z apteki ale teraz widocznie tak nie dzialają. Na poczatku stosowałam clotrimazol, potem ten flumycol, podmywam się również specjalnym płynem tak więc o higienę dbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi płynami to różnie bywa, ogólnie ostatnio czytałam artykuł na portalu o wiedzy ginekologicznej i niekoniecznie lekarze polecają ich stosowanie na co dzień. Najlepiej podmywać się samą wodą, ewentualnie delikatnym mydłem Płyny do higieny intymnej nie są konieczne. Moim zdaniem już dawno powinnaś zrobić sobie badania oraz wybrać się z nimi do lekarza a nie tak leczyć się samodzielnie i robić z siebie niepotrzebnie cierpiętnicę. Lekarz przypisałby Ci wtedy odpowiednie leki, które mogłabyś stosować razem ze swoim partnerem. I dzieki temu oboje byście się wyleczyli raz na zawsze. Testy takie sa do zamówienia tutaj https://drwenerolog.pl/produkt/test-drozdzyca-kandydoza/ - raz sama robiłam ten test, dzieki temu lekarz wstrzelił się ideawlnie z lekiem, tydzień brania środka i grzybica pokonana raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×