Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DId She Mean It

Czy to moze znaczyc cos wiecej?

Polecane posty

Gość DId She Mean It

Zauroczylem sie strasznie w pewnej dziewczynie. Po wykladzie staram sie do niej zagadywac jednak ona czesto sie spieszy. Czasami udaje mi sie ja dluzej zatrzymac, ostatnio razem stalismy w kolejce do kawiarni universyteckiej i fajnie nam sie rozmawialo. Pare razy wczesniej rowniez stalismy w kolejce jednak ona wydawala sie cicha i niesmiala i za bardzo to ja musialem ciagnac rozmowe. Ostatnim razem byla bardziej otwarta, sama ciagnela temat, pytala sie, smiala. Jak juz odchodzila to nie moglem sie powstrzymac i spytalem sie czy nie chcialaby pojsc w przyszlym tygodniu cos zjesc miedzy zajeciami. Ku mojemu zaskoczeniu dosc pewnie sie zgodzila i powiedziala zebym jej napisal na facebooku kiedy(znalazlem ja pare dni wczesniej). Czy myslicie ze jest szansa na cos wiecej? nie powiem, zabujalem sie dosyc bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DId She Mean It
No to jak nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abe44
coś więcej - to znaczy co? pierwszy krok zrobiony. Ty spytałeś, ona się zgodziła więc wszytko idzie w dobrym kierunku. A co będzie to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DId She Mean It
Czy jesli zaplaca za nia to bedzie ok? Nie chce zeby pomyslalo sobie, ze jestem jakis napalony i traktuje to jak np randke? oczywiscie nie chodzi mi o pieniadze jednak co bedzie lepiej wygladalo? moze przynajmniej zaproponuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abe44
kuźwa, to jak ty to traktujesz - jesli nie jako randkę??? znaczki bedziecie oglądać??? Czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba będzie jej miło
gdy powiesz że teraz Ty zapraszasz ją :) a ona Ciebie następnym razem :):):) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DId She Mean It
Ja chcialbym traktowac to jako randke jednak niewiem czy zapytanie o to czy nie chcialaby pojsc i zjesc czegos razem np po wykladzie jest traktowane tak samo z jej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DId She Mean It
Ja chcialbym traktowac to jako randke jednak niewiem czy zapytanie o to czy nie chcialaby pojsc i zjesc czegos razem np po wykladzie jest traktowane tak samo z jej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DId She Mean It
Ladnie byloby powiedziec, ze ja zaplaca bo ja zaprosilem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abe44
dla większości dziewcząt (pań) tak. No chyba, że układ jest czysto koleżeński, od lat, to wtedy można tego tak nie odebrać. Co do płacenia to prosta sprawa - ty zapraszasz - ty płacisz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DId She Mean It
Poznalismy sie dosyc niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
To może coś znaczyć, ale wcale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DId She Mean It
A powiedzcie, czy jesli nie bylaby pewna to probowalaby sie wymgac jakos? Ta jej swoboda z jaka sie zgodzila dala mi do zrozumienia, ze jej zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Zawsze pytaj o numer telefonu, to weryfikuje czy ona jest zainteresowana. Ma ci podać numer bez gadania. I zawsze musi przychodzić na spotkania. Zgadzać sie na wszystko co jej powiesz. Tak robią zainteresowane dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Nie!!! Nic nie wspominaj o żadnych randkach. To ona ma się domyślać w jakim kontekście ją zaprosiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
Naprawdę nic nie wiadomo. Ona może to traktować czysto po koleżeńsku... a może nie. Sam się przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Tak, jeśli się zgodziła bez wahania to raczej jest zainteresowana. Napisz jej na fb kiedy macie się spotkać i gdzie i wiecej nic nie pisz. Ona może jeszcze w każdej chwili odwołać to spotkanie. ale jeśli do niego dojdzie to po spotkaniu weź numer i zadzwoń ponownie za pare dni i podaj następny termin i miejsce spotkania. Jeśli dojdzie do trzeciej randki to ją pocałuj, jeśli się nie da to na czwartym i jeśli znowu się nie da to sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszaj i nie marudź ;) zima idzie, studentki głodne chodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×