Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka tematu1.

Suknia ślubna

Polecane posty

Gość autorka tematu1.

Witam, Chciałam zapytać przyszłe panny młode w jakim miesiącu zakupiły swoją suknię ślubną i ile czasu przed ślubem? Ile przeznaczyłyście na zakup takiej sukni, jaki fason wybrałyście (mile widziane zdjęcie). Czym się kierujecie przy wyborze takiej sukni? Marką (zagraniczna, polska), ceną, promocją? Czy sukienkę na poprawiny bądź na wyjście po młodego kupowałyście w tym samym salonie co suknię ślubną? Jeśli zechciałybyście udzielić mi odpowiedzi na w/w pytania byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
Wolicie wypożyczyć czy kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
Nie ma chętnych do pomocy?? POchwalcie sie swoimi sukniami, czy to tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
Liczę do trzech i idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
raz, dwa, trzy.. idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
Dam Wam szansę, jesczze chwilę zostanę. Zrozumcie ludzie, że chcę otworzyć taki właśnie salon. Chcę wiedzieć co sprowadzić i w jakich cenach wystawić. Teraz nie chcecie doradzić, a potem będzie płacz, że drogie. Jak może nie być drogie jak nie wiadomo ile to jest dla was mało. Weźcie się w garść i napiszcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
A w dupę z Wami. Nie liczcie na żadne przeceny i upusty. Nie będzie nic. Nasprowadzam Wam szmat z lumpeksów i będziecie się wozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
hehe jakie nerwy:):) Ja akurat dzisiaj sobie kupiłam suknie,typowa princesska z tiulu,gorset.Kupiłam używaną bo akurat się trafiła w ok cenie.Ślub mam za ok pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
Jakie tam nerwy, żarcik taki, chciałam was rozdrażnić i przy okazji zachęcić do rozmowy :) I się udało. Czy zechciałabyś pochwalić się swoją suknią ślubną? CHciałabym wiedzieć co się teraz nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
Używaną kupiłaś w salonie czy od osoby prywatnej? I w jakiej cenie jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
ja chyba ze trzy m-ce zamówiłam w salonie. Płaciłam 2700 zł. Prosta suknie w kształcie litery A z aplikacja z przodu. Co to te ' wyjście po młodego ? " skad jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
Wyjście po młodego jest w momencie gdy on przyjeżdża po młodą pod jej dom, blok, czy stodołę (zależy gdzie mieszka). I wtedy ona wraz świadkową wychodzą po młodego i świadka. I właśnie w tym momencie jest ubrana w coś innego niż w suknię ślubną, chociaż powoli wychodzi to z mody. Woj. mazowieckie, a Ty skąd? Myślałam, że wszędzie tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu1.
yoohoo ładna sukienka, właśnie dużo dziewczyn widziałam w podobnych sukniach, więc chyba mają branie :) A gdyby w ofercie mojego salonu były talony na darmową fryzurę, makijaż i jakiś zabieg kosmetyczny na twarz bądź ciało, to czy to zachęciłoby Was do kupna u mnie? Sukienki w cenach jak w pozostałych salonach w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoohoo
pewnie,super pomysł:) I o tych sukienkach na poprawiny dla młodej,czy chociażby dla mam,sióstr też możesz pomyśleć.Tylko w przystępnych cenach bo mi się wydaje że w takim salonie to raczej ceny zwykłych sukienek są zawyżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
suknie kupiona w sierpniu tego roku, slub sierpien 2013 ale suknia sie szyje i pierwsza przymiarka w lutym, koszt 3500 zł, kierowalam sie tylko i wylacznie tym jak sie w niej czuje i wygladam, nie mialam wizji. Po prostu zalozylam i wiedzialam, ze ta i zadna inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Ja ze ślaska-u nas sa wykupiny- mlody ze swiadkiem przychodza po mloda,mloda schowana-wiec mlody musi za nia zaplacic-targuje sie ze swiadkiem mlodej. U was tez jest zwyczaj ze mloda po otrzepinach zmienia sukienke,nie? To co,kupuje az 3? W salonie to kupa kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
U mnie nie ma zwyczaju ani, żeby młoda wychodziła po młodego, ani żeby przebierała się po otrzepinach. Jestem z dolnośląskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam nowa bo jestem wysoka i nie umialam znalezc nic uzywanego.choc wolalam odkupic!ale sie nie udalo. zaplacilam 2900 i moge ja dosprzedac za 1000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
u mnie też nie ma żadnego zwyczaju wykupowania młodej, a o przebieraniu się po oczepinach w inną suknią to w ogóle pierwsze słyszę :) Także moja suknia posłuży mi od ubrania w domu aż bo ranek następnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34r5tgy
ja kupowałam w 9 miesiącu - trzeci trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34r5tgy
bzdety tu pierdolicie - zamykam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu.1
U nas bylo kiedys w modzie przebieranie sie po oczepinach, ale juz tego raczej nie stosuja panny mlode. Ale czesto jeszcze sie zdarza, ze mloda wychodzac po mlodego jest w innej sukience. A o tym wykupowaniu mlodej nigdy jeszcze nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu.1
A wolicie bardziej zdobione suknie z cekinami i czort tam wie z czym jeszcze, czy raczej proste, gladkie? I co wybieracie: welon czy ''korone''? Rekawiczki tez zakladacie? I buty typowo slubne, biale? Czy cos ze zwyklego sklepu w jasnym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartinka
ja mam suknie w stylu hiszpańskim, taka jak ta tylko że bez tego pasa kolorowego, nawet ten sam projektant :) http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Justin-Alexander,9693,Signature-2013,item,4856.html nie myslalam że bede szla w takiej sukni, ale przymierzylam mnostwo innych i w tej sie zakochalam jak zalozylam, jest leciutka, zwiewna, podkresla moje atuty czyli biust i talie, a maskuje plaski tylek :) welon bede miala krotki, buty zwykle slubne, zadnych rekawiczek bo to masakra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu.1
Piekna ta suknia, sama dla siebie chcialam podobna, ale jednak wybralam inna bo w tej zle wygladalam. ze rekawice to wiocha to wiem, ale nie wszystkie panny o tym wiedza, malo tego zdarzaja sie przypadki, ze zakladaja korone, welon, do tego upna se jakiegos kwiata i sru pod oltarz.... No porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karota
ja swoją sukienkę kupiłam na jesieni, w okresie przecen (ślub miałam w czerwcu) Szukałam czegoś "księżniczkowatego, niekoronkowego" a zakochałam się w prostej skromnej koronkowej sukience ;) Czułam sie w niej pięknie i komfortowo - do tego stopnia ze nie moge się z nią w dalszym ciągu rozstać. Dodam jeszcze że kupiłam ją w małym "niefirmowym" salonie, więc z doświadczenia polecam jesienne wyprzedaże i zaglądanie także do małych salonów, są tam perełki Wkleiłabym zdjęcie ale nie widze tutaj takiej opcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×