Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka tematu1.

Suknia ślubna

Polecane posty

Gość pytanko mam takie
Autorko ty pytasz co się nosi? A sama będziesz je projektować i szyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę mieć wszystko idealne. Dlatego wybrałam idealną suknię - jak Kate MIdleton, nie chcę wyglądać jakby suknia miała ze mnie spaść. Wesele jest w eleganckim lokalu na Wilanowie i nie chce żeby goście w Villa Nuova nabijali się z nieodpowiednio ubranej panny młodej. Niektóre sukien to chyba do tańca erotycznego, a nie na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na salę w eleganckiej restauracji w Wilanowie - Villa Nuova. Mam zaproszenia (250 osób), suknie ślubną zaprojektowała mi koleżanka, a pan młody wystąpi w czymś błękitnym jak Gatsby. Do ślubu jeszcze kilka miesięcy. Mam nadzieję, że to będzie słoneczny dzień. Ślub w ogrodzie to moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia778
ja kupiłam 6 miesięcy przed ślubem, wybrałam taki krój http://shushu.pl/odziez/suknia-slubna-5 :) ogólnie miałam problem bo schudłam przed ślubem i sukienka trochę była niedopasowana i żałuję, że nie kupiłam takiej która można by dopasowywać do figury z jakimś gorsetem czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję zakup u Violi Piekut, jeszcze nie wiem tylko który model z jej kolekcji, ale ogólnie 2018 rok ma piękne projekty. Mam nadzieję, że panie w salonie pomogą mi dobrać dobrą suknię do mojej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Nie miałam żadnych problemów z doborem sukni ślubnej. Za namową szwagierki suknie szyłam w Nabli w Krakowie (sama korzystała z tego salonu). Wszystko poszło bardzo sprawnie a w sukni wyglądałam wręcz bajecznie. Nie wiem skąd biorą się te opinie, że dobór sukni może być stresujący. Dla mnie to był sam relaks:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się dobrze poszuka to można znaleźć naprawdę cudne suknie od dobrych projektantów w fajnych cenach, teraz chociażby Viola Piekut ma przeceny do 70% w warszawskim salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.01.2019 o 16:16, jola napisał:

jak się dobrze poszuka to można znaleźć naprawdę cudne suknie od dobrych projektantów w fajnych cenach, teraz chociażby Viola Piekut ma przeceny do 70% w warszawskim salonie

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×