Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoveStory500

Fryzjer Kraków!

Polecane posty

Gość LoveStory500

Czy mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego i w miarę niedrogiego fryzjera w Krakowie? Bardzo proszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umami
Aga Mazur - Invogue na Tomasz :) Rewelacyjny fryzjer i osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umami
na Tomasza*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoveStory500
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żbiku
Część wszystkim, ja polecam salon Fryzoteka na Wawrzyńca 3 na Kazimierzu. Profesjonalni fryzjerzy, bardzo miła atmosfera, a ceny naprawdę atrakcyjne! Zresztą.. sprawdźcie sami, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Pearl przy Szlaku po stronie Galerii Krakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka99
Ja od siebie polecam Panią Anię z salonu Vici. Wykonuje świetne koloryzacje, a na dodatek jest przemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jussyda
Polecam Ci Black Pearl, bardzo dobry salon, chodze do nich juz bardzo dawno i caly czas trzymaja swietny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleriana909
O tak, Black Pearl jest super, koloryzacje polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze polecam salon Pure Diamond z Krowodrzy. Fajne, usmiechniete, profesjonalne fryzjerki i sliczny wystroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jUlKa0
W Black Pearl dobrze strzygą, ceny mają bardzo przystepne a jakosc uslug napraawde wysoka. Ja chodze do tego na Woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaagatka
jUlKa0 ten przy Szlaku tez jest bardzo dobry, ombre zrobili mi super, a raczej poprawili po poprzednim "fryzjerze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna1
Moim zdaniem najlepszy salon fryzjerski to Vici Clinic, a w nim Pani Ewelina Miś. Genialna fryzjerka, nigdy jeszcze nie wyszłam od niej zawiedziona. Najbardziej podobało mi się sombre - naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala000
Black Pearl na Woli, ceny maja najlepsze w okolicy, w sumie strzygą tez najlepiej w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu wspominał salon Pure Diamond. Zachęcona pozytywnymi opiniami umówiłam się tam na cięcie i faktycznie jest super. Pani Patrycja zrobiła to mega dokładnie i włosy fajnie się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuusiaa0
Black Pearl na ulicy Królowej Jadwigi. Napewno bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze salon fryzjerski www.mlsalon.pl. Według mnie trzymają poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie pani Patrycji z Pure Diamond! Moje włosy były w okropnej kondycji po rozjaśnianiu. Mocno je podcięła i wykonała fajny zabieg nawilżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam u fryzjera w salonie Black Pearl, cieniowalam wlosy i fryzjerka zaproponowała mi jeszcze taka ampulke regenerujaca. Bardzo fajny efekt, mysle, ze tam wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałaś o www.hairdesign.pl ?? Ceny przystępne a usługa naprawdę godna polecenia. Ja od lat chodzę do Andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka

NIE POLECAM BLACK PEARL ul.królowej jadwigi  kraków, byłam raz na zrobienie baleyge, niestety efekt był fatalny, nierownomierny,

WLOSY WYSZLY ZA JASNE, przezylam horror.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc81

ja w krakowie od dawna chodzę do fryzjera www.mlsalon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

NIE POLECAM Fryzostrefy na Długiej  w Krk Agnieszka B. Wycięła mi ponad połowę włosów o dł 30 do 50 cm włosów na całej głowie, wymyśliła sobie przerzedzanie, którego ja nie chciałam, dlatego że mam, no miałam, gęste długie piękne włosy. Co najmniej 2 lata, zajmie zapuszczenie ich do stanu sprzed. Pozostałe, maskujące włosy, zostawiła krzywe, tak że i je musiałam ściąć żeby jakikolwiek normalny wygląd miały. Takiego świństwa nikt mi w życiu nie zrobił. W głowie się nie mieści jak coś takiego można zrobić drugiej osobie i to jeszcze kobieta kobiecie. Okropność i świństwo. Nawet nie wzięła pod uwagę jak się ja będę czuła po takim wykoszeniu takiej ilości  włosów. Piszę o tym ku przestrodze  dziewczyn z długimi, a także gęstymi i długimi włosami, bądźcie czujne, żebyście nie przeżywały tego co ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×