Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paolalinka

10 kilo mniej w miesiąc

Polecane posty

Już niedługo studniówka a ja przez leczeie przytyłam 10 kilo i źle sie z tym czuje. Chce stracić te kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MixFix86
Hej, ja bym chciała tylko 5 kg w miesiąc, tez mi się ostatnim czasem przytyło. Dziś weszłam na wagę olaboga 69,5 kg:O przy 170 cm wzrostu. Nie wyglądam jakoś tragicznie, bo wszystko równomiernie się rozkłada a i trochę mięśni mam, ale jednak przydałoby się spalić boczki i uda:) Mam zamiar mniej jeść, odpuścic słodycze, jasne pieczywo, słodzone napoje gazowane, chipsy, paluszki i winko wieczorami czy browarek. Dzisiaj zakupiłam zumbę na ps3 i mam zamiar ćwiczyć przynajmniej co drugi dzień po godzince:) Dzisiaj zjadłam na śniadanie: 1 kromka ciemnego chleba z serkiem kanapkowym i do tego parówka drobiowa, w pracy kawka i danio. Po pracy na obiad danie chińskie, a potem dużo wody i zielonej herbaty:) W pracy też sobie ją popijam. Chciałabym zrzucić te 5 kg, bo mi ciążą, a marzenie to ważyć 60 kg:) Może w przyszłości:) Pozdrawiam i jestem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) Ja mam 158 a waże aż 57kg ;/ zawsze byłak filigranowa:( nie mam pomysłu jak zrzucić w miesiąc 10 kg i kupiłam line.Pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja polecam
Linea detox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lineaaa
Też detoks polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorocia 22:)
na mnie nei dzialal linea detox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena33
Hej dziewczyny:) ja rowniez zaczynam od dzis, 170 i 77 kg masakra musze zrzucic do sylwka 10 kg,tak sie spaslamz e szok trzymam kciuki za nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkao1
macie pomysł na diete? jaka zastosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena33
Ja mam super pomysl-przestac żrec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymanie kciukow nic nie da
jak sie nie wezmiemy za siebie to tzrymaniem nic nam nie spadnie piszmy tu co jemy itd , i motywujmy sie wzajemnie zeby kg leciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkao1
ja dzis zjadłam z 1000 kcl juz i musze cos z tym zrobic bo brzuch mam coraz wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkao1
dobry pomysł, z tym przestac zrec a ja dizs zie nazarłam ufff masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkao1
zamaist zaczac diete jak to wczoraj planowalam znowu sie obzarłam a tu dopiero 1 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ciagle podjadam;/ masakra nie umiem sie opanowac;/ jeszcze kilka miesiecy temu tak nie było;/ a ta linea moze pomorze:) jaka dieta ?:)Jakiś pomysł:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
diety nic nie dzadzą , jak nie ruszycie dupska! ja chodze 3-4 x /tydz na basen jem co popadnie i waga stoi a nie wspomne o sylwetce cellulitu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikus_0
hej dziewczyny, mogę dołączyć? ja chcę schudnąć ok 7kg. Ale waga nie jest dla mnie tak ważna, chodzi mi głównie o pozbycie się 8cm wszędzie (biodra, talia, uda) w miesiąc - do świąt. Zamierzam jeść regularnie 4 posiłki dziennie, mniej więcej o stałych porach, do tego ok. 1 llitr wody + zielona herbata, ćwiczenia, zero słodyczy, ziemniaków i białego pieczywa. uda mi sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezjojo
zastosuj zdrową dietę, oczyść organizm, ureguluje przemianę materii i schidniesz bez jojo. Jeśli możesz ćwicz, trzy razy w tygodniu (basen, bieganie, rowerek, albo nawet spacer). Na oczyszczenie i uregulowanie przemiany materii spróbuj Nopalinę (informacje znajdziesz na www.nopalina.eu), działa rewelacyjnie i jest bezpieczna, naturalna. Bądź konsekwentna i się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada twarz...
ale się nażarłam dzisiejszy jadłospis 3-4 kawy woda herbata 2 mandarynki 1/2 jogurtu 3 szt. michałków cała puszeczka makreli w pomidorach puszka groszku popiłam to 1/2 butelki czerwonego wina czuje się tak opasła i zaraz lecę na kibel!!! to cały dzień...wiem niezdrowo, ale dostałam jakiś kompuls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada twarz...
jest mi niedobrze zaraz wyrzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuska90
To ma byc dużo ? :D ja na kolację zjadłam 6 tostów,kabanosy, czekoladę, schabowego, paczkę orzeszków,jogurt, suszi i dwa lody, jeszcze bym coś wszamała, ale musialabym isc do sklepu, a jestem zbyt leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada twarz...
zuzka ja jestem na diecie i siłownia musze schudnąć jeszcze 5 kg a ile ważysz? zresztą , o to obżarstwo chodzi, że całą puszke zjadłam bez chleba, aż mi niedobrze było dziś toaleta, , kawa i będzie lepiej ja doszłam do tego,że dużo już nie jem,bo żołądek przyzwyczajony jedynie dbam o witaminy choć nie wiem ,czy to dobre, bo mięsa i wędlin nie jem...zresztą to same hormony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stevika
mało jesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada twarz...
moze mało ale staram się zdrowo warzywa, owoce nie używam cukru i nie jem ciastek, fastów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimba

Ja lubię pić sobie soki Nuja. Są bardzo smaczne, pakowane w niewielkich butelkach które bez problemu się mieszczą w torebce. Zawsze można po nie sięgnąć w razie głodu. No i przy okazji zaserwować sobie zastrzyk witamin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu, w końcu udało mi się pozbyć nadwagi po ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz robię sobie oczyszczanie organizmu i zdecydowałam się na sokowy Nuja. Bardzo smaczne są, sycące i całkiem fajnie mi się je pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement figurena, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×