Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mannoza

Połączone ramki na zdjęcia

Polecane posty

Witam, chciałabym zrobić połączone ze sobą ramki na zdjęcia, coś w tym stylu: http://www.geminishop.pl/index.php?products=product&prod_id=5388 . Chcę wykorzystać drewniane ramki. Czym i w jaki sposób mogę połączyć ze sobą takie ramki ? Czym je skręcać i czy w ogóle tak cienkie ramki ( np. 1,5 cm ) można skręcić ? Macie jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może znacie jakieś sklepy, w których są do kupienia takie ramki w przystępnych cenach. ( znalazłam na allegro takie oferty, ale jakoś nie wiem jak je łączą ze sobą - boję się , że to licha konstrukcja , a głupio byłoby dać rozpadający się prezent pod choinkę ! :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???????????????????????????????????????????????????????????? pomocy :):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek google lepiej pomoże, ja bym stawiała na cos nowoczesnego np elektroniczna ramkę, gdzie zdjęcia się zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiekktosiek
Jako, ze ja jestem troszke manualnie uposledzona, a tez chcialam miec swoje ramki na kilka zdjec, to udalo mi sie niedrogie znalezc na https://www.sklepzramami.pl/ramki-na-kilka-zdjec wygladaja naprawde super. Sklep ma duzy wybor wzorow i kolorow, a jakosc jest naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałka

Uwielbiam ramki na zdjęcia w każdym wydaniu i mam na tym punkcie bzika i mój dom wygląda jak zakład fotograficzny bo na każdej ścianie są jakieś zdjęcia.  Uważam, że jest to jakaś forma wyrażenia siebie i co jakiś czas dokupuję nowe ramki. Ostatnio kupiłam fajne ramki w sklepie FOTO-ETUI w Poznaniu na Wyspiańskiego 14. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Takie waśnie połączone ramki drewniane dostaniecie w wajdrew.pl Mają ogromny wybór i działają online, więc bez tracenia czasu i wychodzenia z domu zrobicie zakupy. Dostaniecie tam rózne inne fajne ozdobne rzeczy z drewna, bardzo lubię ten sklep. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka

Ja potrzebowałam dużo ramek na zdjęcia bo po odnowieniu klatki schodowej doszliśmy do wniosku,że dobrze by było ją czymś udekorować. Ramki ze zdjęciami będą idealne  i  takie ramki kupiłam hurtowo hurtowni  FOTO-ETUI z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Polecam zapoznać się z ofertą hurtowni  FOTO-ETUI i w tej hurtowni znajdziemy akcesoria fotograficzne niezbędne w studiach, sklepach, punktach wywoływania zdjęć.  Hurtownia oferuję bardzo przystępne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Znam tą hurtownie FOTO-ETUI i zaopatruję się u nich w ramki , albumy do mojego małego zakładu fotograficznego.  Polecam kontakt do tej firmy bo ceny faktycznie są bardzo przystępne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka93

Ja jakiś czas temu oprawiałam zdjęcie na wymiar bardzo nietypowy. Potrzebowałam ramki drewnianej, solidnie wykonanej w kolorze naturalnego drewna. Znalazłam genialną stronkę https://www.ramka.pl/  Bardzo prosta w obsłudze strona i mega duży wybór ram. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, chciałam wrócić do tematu. Macie może jakieś namiary na firmy, które zajmują się oprawą zdjęć czy obrazów? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×