Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewop

poprzednia praca a nowa?

Polecane posty

Gość ewop

co mowic na rozmowie kwalif.jak sie zapytaja czemu nie pracuje juz w poprzedniej pracy. to sa przypuszczalne sytuacje. co mowic gdy: - umowa zostala rozwiazana za porozumieniem stron, - umowa zostala rozwiazana przez pracodawce oprocz odpowiedzi: kryzys, ciecie kosztow itp. bo to nie prawda. po prostu szef jest ch.., co poniza ludzi i robi co sie mu podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewop
no ja wiem:) ale wlasnie....co powiedziec...co wymyslic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mówić, że nie satysfakcjonowała Cię ta praca, tylko pewnie zapytają to co chcesz robić, żeby było OK. Jeśli są inne godziny pracy to powiesz, że nie odpowiadał Ci tamten system zmian czy godzin. Albo brak możliwości awansu. Ale najlepiej to cięcie kosztów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewop
chyba sie nie zrozumielismy:) o godzinach pracy, braku rozwoju itp. moge mowic jak sama zlozylam wypowiedzenie. ale co mowic jak dal mi je pracodawca? co mowic zamiast ciecia kosztow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się nad tym zastanwiam
mam inną sytuację, bo czekam na koniec umowy i spier...., oczywiście pozostaje kupa długu. Pracowałam w sklepie. Jestem 10 osobom w tym roku, którą przyjął i już wiem dlaczego. Masakryczne manka. Zrobiłyśmy inwentaryzację taką tylko dla siebie i po dwóch tygodniach już były spore braki (po dwóch miesiącach kolosalne, a jest to mały sklepik i pracuje z przyjaciółką, obie jesteśmy uczciwe i jedna drugiej ufa i po prostu na tak mały sklep jest to niemożliwe- braki są w wódce i papierosach, spożywka zgadza się idealnie). Do sklepu ma dostęp bardzo dużo osób prócz nas- kasjerek. Porażka. Pracowałam już i w sklepie (2 lata) i w dużej drogerii (2 lata) i nigdy czegoś takiego nie widziałam (nie mamy dostępu do systemu, towar wprowadza szef i uważam, że musiał go zdublować, aby takie braki były).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewop
po prostu moj pracodawca zwalnia ot tak sobie ludzi. krzywo sie usmiechniesz, bedziesz w gorszej kondycji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewop jeżeli otrzymasz pytanie o powód zwolnienia z poprzedniej pracy odpowiedz np. że zlikwidowano Twoje stanowisko albo że zależało Ci na rozwoju i dlatego zrezygnowałaś z pracy albo że ta o którą aplikujesz jest bliżej Twojego domu itp. Takie sytuacje, że kandydaci do nowej pracy otrzymali wypowiedzenie od poprzedniego pracodawcy występują coraz częściej, więc nie powinni zbytnio się tego "czepiać" podczas rekrutacji. Najważniejsze jest to, że nie byłaś zwolniona dyscyplinarnie. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluski z makiem
wydaje mi sie ze najlepiej jest mowic jestes zainteresowana ta wlasnie praca poniewaz wiedzisz w niej mozliwosci rozwoju itp. Zmieniasz prace bo szukasz nowych wyzwan, chcialabys sprobowac czegos nowego. To zazwyczaj pozytywna motywacja i nastawia lepiej do CIebie niz mowienie ze cos CI nie pasowalo:) Jakiej pracy szukiasz? Pytanie- bo jestem niezorientowana- jak rozwiazano z Toba umowe, to jest to gdzies w papierach wyszczegolnione (oczywiscie pomijajac zwolnienie nie dyscyplinarne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×