Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassiek3

Test owulacyjny

Polecane posty

Gość kassiek3

Witam , od 5 miesięcy staram się z mężem o dzieciątko. Dzisiaj mam 16 dc. Od wczoraj zaczęłam robić testy owulacyjne , wczoraj pojawiły się dwie kreski , ale ta druga była jaśniejsza więc test był negatywny , test robiłam o 18. Dzisiaj rano przed 10 zrobiłam kolejny test i wyszły dwie kreski, zrobiłam zdjęcie z dzisiejszego test : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe497254e4c357cb.html . I czy mam zacząć już dziś starania i kolejne za 2 dni , czy poczekać do jutra i potem za 2 dni znowu. Mam nieregularne miesiączki , wahają się od 31 - 52 dni więc ciężko mi ocenić kiedy mam dni płodne. Temperatury: 5 dc - 37,0 6 dc - 37,1 7 dc - 36,9 8 dc - 36,6 9 dc - 36,8 10 dc - 36,7 11 dc - 37,00 12 dc - 36,9 13 dc - 36,8 14 dc - 36,9 15 dc - 36,9 16 dc - 36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
A co gin na takie nieregularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiek3
bralam nie caly rok tabletki anty na wyregulowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki niczego nie regulują. Przede wszystkim zacznij od wizyty u ginekologa-endokrynologa. I uprawiaj seks wtedy kiedy masz na to ochotę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiek3
a co z dzisiejszym testem na owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zaburzeniach hormonalnych testy owulacyjne nie są wiarygodne. Niepotrzebnie wydajesz pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa

Warto sprawdzić sobie Ovu control. Metoda sama w sobie bardzo prosta przyjemna i wygodna, a jednocześnie przebadana naukowo, także nie jest to wróżenie z fusów, ale wyznacza dni płodne bardzo precyzyjnie....o czym najlepiej niech zaświadczy bijące drugie serduszko pod moim sercem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffb

Warto sprawdzić test Ovu Control mi osobiście bardzo pomógł. Staraliśmy się o dziecko dobry rok, spontanicznie i nic. Dopiero odpowiednie wytypowanie kiedy są dni płodne i trafienie idealnie w owulacje zdało egzamin. Polecam innym parom które się starają o dzidzię a nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

Świetnym testerem owulacyjnym ze śliny jest Afrodyta, dla mnie to najlepszy produkt tego typu.  Tester jest wielokrotnego użytku i niedrogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
Dnia 12.04.2019 o 14:52, Gość fffb napisał:

Warto sprawdzić test Ovu Control mi osobiście bardzo pomógł. Staraliśmy się o dziecko dobry rok, spontanicznie i nic. Dopiero odpowiednie wytypowanie kiedy są dni płodne i trafienie idealnie w owulacje zdało egzamin. Polecam innym parom które się starają o dzidzię a nie wychodzi...

Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×